logo
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:
17 Ocak 2019 Perşembe 23:59:54
tenis
23:30Igor Sayganov - Oleg MigachevCanlı
futbol
23:15Venezuela U20 - Kolombiya U20Canlı
basketbol
23:00CD Póvoa U18 - Academico A U18Canlı
basketbol
22:45MIX - Athletic VoltronCanlı
basketbol
22:15Hottur - Fjölnir ReykjavikCanlı
basketbol
22:15BC Haukar - TindastóllCanlı
futbol
22:00Servette FC - HNK RijekaCanlı
tenis
21:00Dmitry Popko - Alejandro TabiloCanlı
futbol
00:00Criciúma Esporte Clube - Figueirense Futebol Clube
futbol
00:00Estrella U19 - Union Viera U19
basketbol
00:00Vasco Da Gama - Vivo-Franca
futbol
00:15Guarani SP U20 - Figueirense Futebol Clube U20
futbol
00:30Lala - Aragua
basketbol
00:30Barreirense B - Academia Lumiar II
tenis
00:30Verena Meliss - Urszula Radwańska
tenis
00:30Arakawa/Hontama - Lim/Pigossi
basketbol
01:00Luis matte Lerrain U22 - Leonardo Murialdo U22
futbol
01:30Şili U20 - Bolivya U20
futbol
01:30Deportivo Táchira - Deportivo Lara
basketbol
01:45Cearense - Gremio Mogi das Cruzes/Unip
diğer
02:00Caribes de Anzoátegui - Leones del Caracas
diğer
02:00Navegantes del Magallanes - Cardenales de Lara
futbol
02:00FC Confianca SE - Salgueiro AC
futbol
02:00Avaí Futebol Clube - Clube Atlético Metropolitano Blumenau
futbol
02:00Associação Chapecoense de Futebol - Clube Nautico Marcilio Dias
futbol
02:00Ceará Sporting Club - Sampaio Corrêa Futebol Clube
diğer
02:10Cangrejeros de Santurce - Gigantes de Carolina
diğer
02:30Estrellas de Oriente - Toros del Este
futbol
02:30San Jose - Deportivo La Guaira
futbol
02:30Sao Paulo U20 - Cruzeiro Esporte Clube U20
basketbol
02:30Deportivo Sayago - BC Defensor Sporting
basketbol
02:30Puente Alto U22 - Mun. San Fernando U22
basketbol
02:30Verdirrojo Montevideo - Urunday Universitario
futbol
03:00Club Independiente Santa Fe - Atletico Nacional
futbol
03:00Tivoli Gardens F.C. - FC Arnett Gardens
basketbol
03:00Indiana Pacers - Philadelphia 76ers
basketbol
03:00Greensboro Swarm - Raptors 905
basketbol
03:00Charlotte Hornets - Sacramento Kings
basketbol
03:00Quinnipiac Bobcats - Canisius Golden Griffins
basketbol
03:00Northeastern Huskies - Charleston
basketbol
03:00Monmouth - Fairfield Stags
basketbol
03:00Marshall Thundering Herd - Florida Atlantic
basketbol
03:00Troy Trojans - Georgia Southern Eagles
basketbol
03:00Delaware - James Madison Dukes
basketbol
03:00Old Dominion Monarchs - Louisiana Tech Bulldogs
basketbol
03:00Saint Peter's Peacocks - Manhattan Jaspers
basketbol
03:00Hofstra Pride - UNC Wilmington Seahawks
basketbol
03:00Siena - Niagara Purple Eagles
basketbol
03:00Cleveland State Vikings - Northern Kentucky Norse
basketbol
03:00Charlotte - Southern Miss Golden Eagles
basketbol
03:00Tennessee Tech Golden Eagles - Tennessee State
basketbol
03:00Drexel Dragons - Towson Tigers
basketbol
03:00East Tennessee State Buccaneers - Virginia Military Keydets
basketbol
03:00Youngstown State Penguins - Wright State Raiders
basketbol
03:00Viedma - Atenas de Carmen de Patagones
tenis
03:00Stefanos Tsitsipas - Nikoloz Basilashvili
tenis
03:00Tomas Berdych - Diego Sebastian Schwartzman
tenis
03:00Ashleigh Barty - Maria Sakkari
tenis
03:00Aoyama/Morozova - Christian/Muhammad
tenis
03:00Wang/Kichenok - Melichar/Peschke
tenis
03:00Hradecka/Makarova - Bara/Niculescu
tenis
03:00Krejcikova/Siniakova - Adamczak/Moore
tenis
03:00Krawietz/Mektic - Dodig/Roger-Vasselin
tenis
03:00Bopanna/Yang - Groenefeld/Farah
tenis
03:00Kontinen/Peers - Skupski/Skupski
diğer
03:15Villa Clara - Las Tunas
futbol
03:15Nacional - Colon
diğer
03:30UVT - San Lorenzo De Alem
diğer
03:30Tunujan de Mendosa - Ateneo Catamarca
futbol
03:30Juventud Unida Universitario - Club Sportivo Estudiantes
basketbol
03:30Club San Martín - Comunicaciones Mercedes
basketbol
03:30Quilmes - Penarol
basketbol
03:30Eastern Kentucky Colonels - Tennessee-Martin Skyhawks
basketbol
03:30Western Carolina Catamounts - UNC Greensboro Spartans
basketbol
03:30Middle Tennessee Blue Raiders - Texas-San Antonio Roadrunners
basketbol
03:30Samford - Citadel
basketbol
03:30Toronto Raptors - Phoenix Suns
basketbol
03:30La Union Colon - Ciclista Juninense
basketbol
03:30San Isidro - Union De Santa Fe
basketbol
03:30Kentucky Wesleyan Panthers - Ohio Dominican Panthers
basketbol
03:30Northwood FC - Wayne State
basketbol
03:35Morehead State Eagles - Southeast Missouri State Redhawks
basketbol
04:00Texas State Bobcats - Arkansas-Little Rock Trojans
basketbol
04:00Texas Arlington Mavericks - Arkansas State Red Wolves
basketbol
04:00Western Kentucky Hilltoppers - Florida International
basketbol
04:00South Alabama Jaguars - Georgia State Panthers
basketbol
04:00Milwaukee Panthers - UIC Flames
basketbol
04:00Wisconsin Green Bay Phoenix - IUPUI Jaguars
basketbol
04:00University of Tennessee at Chattanooga Mocs - Mercer Bears
basketbol
04:00Nebraska - Michigan State Spartans
basketbol
04:00East Illinois - Murray State Racers
basketbol
04:00Western Illinois - Nebraska-Omaha Mavericks
basketbol
04:00Oral Roberts Golden Eagles - South Dakota Coyotes
basketbol
04:00UAB Blazers - UTEP Miners
basketbol
04:00Centro Espanol de Plottier - Del Progreso
basketbol
04:00Independiente SDE - Sportivo America
basketbol
04:00Salta Basket - Barrio Parque
basketbol
04:00La Union Formosa U23 - Obras Sanitarias U23
basketbol
04:00Ciclista Olimpico U23 - Ferro Carril Oeste U23
basketbol
04:15Jacksonville State Oyuncocks - Belmont Bruins
basketbol
04:30SIU Edwardsville Cougars - Austin Peay Governors
basketbol
04:30Southern Utah Thunderbirds - Portland State
basketbol
04:30Northern Arizona Lumberjacks - Sacramento State Hornets
tenis
04:30Frances Tiafoe - Andreas Seppi
tenis
04:30Mannarino/Mies - Bryan/Bryan
tenis
04:30Garcia-Lopez/Carreno Busta - Gong/Zhang
tenis
04:30Maheu/Herbert - Zelenay/Molchanov
tenis
04:30Chan/Chan - Wang/Jiang
tenis
04:30Marach/Pavic - González/Jarry
futbol
05:00Deportivo Saprissa S.A.D. - Asociación Deportiva Carmelita
basketbol
05:00Denver Nuggets - Chicago Bulls
basketbol
05:00Weber State Wildcats - Idaho State Bengals
basketbol
05:00Gonzaga Bulldogs - Loyola Marymount Lions
basketbol
05:00Arizona - Oregon Ducks
basketbol
05:00Pacific - San Francisco Dons
basketbol
05:00Washington - Stanford Cardinal
basketbol
05:00Chicago State Cougars - Grand Canyon Antelopes
basketbol
05:00Gardner–Webb Runnin' Bulldogs - Radford Highlanders
basketbol
05:00Rio Grande Valley - Utah Valley Wolverines
tenis
05:00Aliaksandra Sasnovich - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
05:00Amanda Anisimova - Aryna Sabalenka
tenis
05:00Taylor Harry Fritz - Roger Federer
tenis
05:00Baena/Rublev - Mayer/Souza
diğer
05:15Charros de Jalisco - Venados de Mazatlán
basketbol
05:30Huracanes de Tampico - Santos
basketbol
05:30Lenadores de Durango - Laguneros de La Comarca
basketbol
05:30Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
tenis
05:30Kurumi Nara - Conny Perrin
tenis
05:30Ankita Raina - Sabina Sharipova
tenis
05:30Arantxa Rus - Barbara Haas
diğer
06:00Izumrud Berdsk - Fakel Novosibirsk
basketbol
06:00Agua Caliente Clippers - Stockton Kings
basketbol
06:00Cal State Fullerton Titans - UC Riverside Highlanders
basketbol
06:00UC Davis Aggies - California Santa Barbara Gauchos
basketbol
06:00Washington State Cougars - California
basketbol
06:00Cal State Northridge Matadors - Hawaii Warriors
basketbol
06:00Arizona State Sun Devils - Oregon State Beavers
basketbol
06:00Portland - San Diego Toreros
basketbol
06:00New Mexico State - Seattle
basketbol
06:00UMKC Kangaroos - Cal State Bakersfield
tenis
06:00Inglot/Skugor - Daniel/Millman
tenis
06:00Roberto Bautista-Agut - Karen Khachanov
tenis
06:00Cirstea/Ostapenko - Klepac/Martinez Sanchez
tenis
06:00Stosur/Zhang - Hsieh/Spears
tenis
06:00Yan Bai - Naoki Tajima
tenis
06:00Cheong-Eui Kim - Agustin Velotti
tenis
06:30Grigor Dimitrov - Thomas Fabbiano
tenis
06:30Plipuech/Rompies - Broady/Liang
basketbol
06:30Cal State San Bernardino - Cal State Los Angeles
tenis
06:30Sloane Stephens - Petra Martic
basketbol
07:00Pepperdine Waves - Brigham Young Cougars
basketbol
07:00Saint Mary's Gaels - Santa Clara
tenis
07:00Macdonald/Sandgren - Martin/Chardy
tenis
07:00Querrey/Harrison - Krajicek/Sitak
tenis
07:00Larsson/Flipkens - Dart/Kontaveit
tenis
07:00Bogdan/Seah - Kostova/Tjandramulia
tenis
07:30Duran/Schwartzman - Popyrin/Ellis
tenis
07:30Maria Sharapova - Caroline Wozniacki
tenis
07:30Kudermetova/Santamaria - Mertens/Sabalenka
tenis
07:30Ray Ho - Kuan-Yi Lee
tenis
07:30Grigoriy Lomakin - Naoki Takeda
diğer
07:45Lokomotiv Novosibirsk - Tom Tomsk
tenis
08:00Raina/Sharipova - Lemoine/Rus
tenis
08:30Smith/Sharma - Inglis/Kubler
diğer
09:00Auckland Tuatara - Melbourne Aces
tenis
09:00Petra Kvitova - Belinda Bencic
tenis
09:00Bai/Tan - Bessire/Velotti
diğer
09:30Dynamo Barnaul - Torpedo Barnaul
futbol
10:00Fasil Kenema - Wolaitta Dicha
diğer
10:30Geelong Korea - Brisbane Bandits
diğer
11:00Canberra Cavalry - Perth Heat
tenis
11:00Danielle Rose Collins - Caroline Garcia
tenis
11:00Alex De Minaur - Rafael Nadal
diğer
11:15Zenit Barnaul - Altay Barnaul
futbol
11:30Holland Park Hawks FutbolClub - Southside Eagles FC
basketbol
11:30Columbian Dyip - San Miguel Beermen
basketbol
23:00CD Póvoa U18 - Academico A U18Canlı
basketbol
22:45MIX - Athletic VoltronCanlı
basketbol
22:15Hottur - Fjölnir ReykjavikCanlı
basketbol
22:15BC Haukar - TindastóllCanlı
basketbol
00:00Vasco Da Gama - Vivo-Franca
basketbol
00:30Barreirense B - Academia Lumiar II
basketbol
01:00Luis matte Lerrain U22 - Leonardo Murialdo U22
basketbol
01:45Cearense - Gremio Mogi das Cruzes/Unip
basketbol
02:30Deportivo Sayago - BC Defensor Sporting
basketbol
02:30Puente Alto U22 - Mun. San Fernando U22
basketbol
02:30Verdirrojo Montevideo - Urunday Universitario
basketbol
03:00Indiana Pacers - Philadelphia 76ers
basketbol
03:00Greensboro Swarm - Raptors 905
basketbol
03:00Charlotte Hornets - Sacramento Kings
basketbol
03:00Quinnipiac Bobcats - Canisius Golden Griffins
basketbol
03:00Northeastern Huskies - Charleston
basketbol
03:00Monmouth - Fairfield Stags
basketbol
03:00Marshall Thundering Herd - Florida Atlantic
basketbol
03:00Troy Trojans - Georgia Southern Eagles
basketbol
03:00Delaware - James Madison Dukes
basketbol
03:00Old Dominion Monarchs - Louisiana Tech Bulldogs
basketbol
03:00Saint Peter's Peacocks - Manhattan Jaspers
basketbol
03:00Hofstra Pride - UNC Wilmington Seahawks
basketbol
03:00Siena - Niagara Purple Eagles
basketbol
03:00Cleveland State Vikings - Northern Kentucky Norse
basketbol
03:00Charlotte - Southern Miss Golden Eagles
basketbol
03:00Tennessee Tech Golden Eagles - Tennessee State
basketbol
03:00Drexel Dragons - Towson Tigers
basketbol
03:00East Tennessee State Buccaneers - Virginia Military Keydets
basketbol
03:00Youngstown State Penguins - Wright State Raiders
basketbol
03:00Viedma - Atenas de Carmen de Patagones
basketbol
03:30Club San Martín - Comunicaciones Mercedes
basketbol
03:30Quilmes - Penarol
basketbol
03:30Eastern Kentucky Colonels - Tennessee-Martin Skyhawks
basketbol
03:30Western Carolina Catamounts - UNC Greensboro Spartans
basketbol
03:30Middle Tennessee Blue Raiders - Texas-San Antonio Roadrunners
basketbol
03:30Samford - Citadel
basketbol
03:30Toronto Raptors - Phoenix Suns
basketbol
03:30La Union Colon - Ciclista Juninense
basketbol
03:30San Isidro - Union De Santa Fe
basketbol
03:30Kentucky Wesleyan Panthers - Ohio Dominican Panthers
basketbol
03:30Northwood FC - Wayne State
basketbol
03:35Morehead State Eagles - Southeast Missouri State Redhawks
basketbol
04:00Texas State Bobcats - Arkansas-Little Rock Trojans
basketbol
04:00Texas Arlington Mavericks - Arkansas State Red Wolves
basketbol
04:00Western Kentucky Hilltoppers - Florida International
basketbol
04:00South Alabama Jaguars - Georgia State Panthers
basketbol
04:00Milwaukee Panthers - UIC Flames
basketbol
04:00Wisconsin Green Bay Phoenix - IUPUI Jaguars
basketbol
04:00University of Tennessee at Chattanooga Mocs - Mercer Bears
basketbol
04:00Nebraska - Michigan State Spartans
basketbol
04:00East Illinois - Murray State Racers
basketbol
04:00Western Illinois - Nebraska-Omaha Mavericks
basketbol
04:00Oral Roberts Golden Eagles - South Dakota Coyotes
basketbol
04:00UAB Blazers - UTEP Miners
basketbol
04:00Centro Espanol de Plottier - Del Progreso
basketbol
04:00Independiente SDE - Sportivo America
basketbol
04:00Salta Basket - Barrio Parque
basketbol
04:00La Union Formosa U23 - Obras Sanitarias U23
basketbol
04:00Ciclista Olimpico U23 - Ferro Carril Oeste U23
basketbol
04:15Jacksonville State Oyuncocks - Belmont Bruins
basketbol
04:30SIU Edwardsville Cougars - Austin Peay Governors
basketbol
04:30Southern Utah Thunderbirds - Portland State
basketbol
04:30Northern Arizona Lumberjacks - Sacramento State Hornets
basketbol
05:00Denver Nuggets - Chicago Bulls
basketbol
05:00Weber State Wildcats - Idaho State Bengals
basketbol
05:00Gonzaga Bulldogs - Loyola Marymount Lions
basketbol
05:00Arizona - Oregon Ducks
basketbol
05:00Pacific - San Francisco Dons
basketbol
05:00Washington - Stanford Cardinal
basketbol
05:00Chicago State Cougars - Grand Canyon Antelopes
basketbol
05:00Gardner–Webb Runnin' Bulldogs - Radford Highlanders
basketbol
05:00Rio Grande Valley - Utah Valley Wolverines
basketbol
05:30Huracanes de Tampico - Santos
basketbol
05:30Lenadores de Durango - Laguneros de La Comarca
basketbol
05:30Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
basketbol
06:00Agua Caliente Clippers - Stockton Kings
basketbol
06:00Cal State Fullerton Titans - UC Riverside Highlanders
basketbol
06:00UC Davis Aggies - California Santa Barbara Gauchos
basketbol
06:00Washington State Cougars - California
basketbol
06:00Cal State Northridge Matadors - Hawaii Warriors
basketbol
06:00Arizona State Sun Devils - Oregon State Beavers
basketbol
06:00Portland - San Diego Toreros
basketbol
06:00New Mexico State - Seattle
basketbol
06:00UMKC Kangaroos - Cal State Bakersfield
basketbol
06:30Cal State San Bernardino - Cal State Los Angeles
basketbol
07:00Pepperdine Waves - Brigham Young Cougars
basketbol
07:00Saint Mary's Gaels - Santa Clara
basketbol
11:30Columbian Dyip - San Miguel Beermen
tenis
23:30Igor Sayganov - Oleg MigachevCanlı
tenis
21:00Dmitry Popko - Alejandro TabiloCanlı
tenis
00:30Verena Meliss - Urszula Radwańska
tenis
00:30Arakawa/Hontama - Lim/Pigossi
tenis
03:00Stefanos Tsitsipas - Nikoloz Basilashvili
tenis
03:00Tomas Berdych - Diego Sebastian Schwartzman
tenis
03:00Ashleigh Barty - Maria Sakkari
tenis
03:00Aoyama/Morozova - Christian/Muhammad
tenis
03:00Wang/Kichenok - Melichar/Peschke
tenis
03:00Hradecka/Makarova - Bara/Niculescu
tenis
03:00Krejcikova/Siniakova - Adamczak/Moore
tenis
03:00Krawietz/Mektic - Dodig/Roger-Vasselin
tenis
03:00Bopanna/Yang - Groenefeld/Farah
tenis
03:00Kontinen/Peers - Skupski/Skupski
tenis
04:30Frances Tiafoe - Andreas Seppi
tenis
04:30Mannarino/Mies - Bryan/Bryan
tenis
04:30Garcia-Lopez/Carreno Busta - Gong/Zhang
tenis
04:30Maheu/Herbert - Zelenay/Molchanov
tenis
04:30Chan/Chan - Wang/Jiang
tenis
04:30Marach/Pavic - González/Jarry
tenis
05:00Aliaksandra Sasnovich - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
05:00Amanda Anisimova - Aryna Sabalenka
tenis
05:00Taylor Harry Fritz - Roger Federer
tenis
05:00Baena/Rublev - Mayer/Souza
tenis
05:30Kurumi Nara - Conny Perrin
tenis
05:30Ankita Raina - Sabina Sharipova
tenis
05:30Arantxa Rus - Barbara Haas
tenis
06:00Inglot/Skugor - Daniel/Millman
tenis
06:00Roberto Bautista-Agut - Karen Khachanov
tenis
06:00Cirstea/Ostapenko - Klepac/Martinez Sanchez
tenis
06:00Stosur/Zhang - Hsieh/Spears
tenis
06:00Yan Bai - Naoki Tajima
tenis
06:00Cheong-Eui Kim - Agustin Velotti
tenis
06:30Grigor Dimitrov - Thomas Fabbiano
tenis
06:30Plipuech/Rompies - Broady/Liang
tenis
06:30Sloane Stephens - Petra Martic
tenis
07:00Macdonald/Sandgren - Martin/Chardy
tenis
07:00Querrey/Harrison - Krajicek/Sitak
tenis
07:00Larsson/Flipkens - Dart/Kontaveit
tenis
07:00Bogdan/Seah - Kostova/Tjandramulia
tenis
07:30Duran/Schwartzman - Popyrin/Ellis
tenis
07:30Maria Sharapova - Caroline Wozniacki
tenis
07:30Kudermetova/Santamaria - Mertens/Sabalenka
tenis
07:30Ray Ho - Kuan-Yi Lee
tenis
07:30Grigoriy Lomakin - Naoki Takeda
tenis
08:00Raina/Sharipova - Lemoine/Rus
tenis
08:30Smith/Sharma - Inglis/Kubler
tenis
09:00Petra Kvitova - Belinda Bencic
tenis
09:00Bai/Tan - Bessire/Velotti
tenis
11:00Danielle Rose Collins - Caroline Garcia
tenis
11:00Alex De Minaur - Rafael Nadal

Haberler

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendi

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendiGalatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Flor…

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde başarılı teknik direktor Fatih Terim’in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti. Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki […]

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde başarılı teknik direktor Fatih Terim'in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti.

Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki karşılaşma için kara yolu üzerinden Bolu'ya doğru yola çıktı.

Bolusporla oynanacak maçın Galatasaray tarafından kaleci Muslera ve Asya Kupası maçlarından dolayı Yuto Nagatomo kadroda yer almadı.

Galatasaray - Boluspor karşılaşmasında Galatasaray takımında aşağıdaki oyuncular yer alacak;

  • Mariano Filho
  • Maicon Roque
  • Ahmet Çalık
  • Selçuk İnan
  • Younes Belhanda
  • Sinan Gümüş
  • Batuhan Şen
  • İsmail Çipe
  • Martin Linnes
  • Ryan Donk
  • Badou Ndiaye
  • Ömer Bayram
  • Henry Onyekuru
  • Fernando Reges
  • Yunus Akgün
  • Atalay Babacan
  • Gökay Güney
  • Ozan Kabak
  • Celil Yüksel
  • Muğdat Çelik
  • Sofiane Feghouli