logo
ID HD
Paylaş:
18 Ocak 2019 Cuma 06:14:03
basketbol
05:45Arizona State Sun Devils - Oregon State BeaversCanlı
basketbol
05:30Oklahoma City Thunder - Los Angeles LakersCanlı
basketbol
05:30Lenadores de Durango - Laguneros de La ComarcaCanlı
basketbol
05:30Huracanes de Tampico - SantosCanlı
basketbol
05:00Denver Nuggets - Chicago BullsCanlı
basketbol
05:00Radford Highlanders - Gardner–Webb Runnin' BulldogsCanlı
basketbol
05:00Texas Rio Grand Valley Vaqueros - Utah Valley WolverinesCanlı
basketbol
05:00Arizona Wildcats - Oregon DucksCanlı
basketbol
05:00Loyola Marymount Lions - Gonzaga BulldogsCanlı
basketbol
05:00Grand Canyon Antelopes - Chicago State CougarsCanlı
tenis
05:00Taylor Harry Fritz - Roger FedererCanlı
basketbol
04:45San Francisco Dons - PacificCanlı
basketbol
04:00Olimpico U23 - Ferro Carril Oeste U22Canlı
basketbol
04:00South Dakota Coyotes - Oral Roberts Golden EaglesCanlı
basketbol
04:00Milwaukee - UIC FlamesCanlı
basketbol
04:00Arkansas-Little Rock Trojans - Texas State BobcatsCanlı
basketbol
03:30Quilmes - PenarolCanlı
basketbol
03:30Toronto Raptors - Phoenix SunsCanlı
tenis
03:00Stefanos Tsitsipas - Nikoloz BasilashviliCanlı
tenis
02:45Tomas Berdych - Diego Sebastian SchwartzmanCanlı
futbol
06:30Jamshedpur U18 - Shillong Lajong U18
basketbol
06:30Cal State San Bernardino - Cal State Los Angeles
tenis
06:30Aliaksandra Sasnovich - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
06:30Chan/Chan - Wang/Jiang
tenis
06:30Plipuech/Rompies - Broady/Liang
basketbol
07:00Pepperdine Waves - Brigham Young Cougars
basketbol
07:00Saint Mary's Gaels - Santa Clara
tenis
07:00Macdonald/Sandgren - Martin/Chardy
tenis
07:00Querrey/Harrison - Krajicek/Sitak
tenis
07:00Cirstea/Ostapenko - Klepac/Martinez Sanchez
tenis
07:00Stosur/Zhang - Hsieh/Spears
tenis
07:00Larsson/Flipkens - Dart/Kontaveit
tenis
07:00Bogdan/Seah - Kostova/Tjandramulia
tenis
07:30Sloane Stephens - Petra Martic
tenis
07:30Frances Tiafoe - Andreas Seppi
tenis
07:30Grigor Dimitrov - Thomas Fabbiano
tenis
07:30Mannarino/Mies - Bryan/Bryan
tenis
07:30Maria Sharapova - Caroline Wozniacki
tenis
07:30Garcia-Lopez/Carreno Busta - Gong/Zhang
tenis
07:30Baena/Rublev - Mayer/Souza
tenis
07:30Marach/Pavic - González/Jarry
tenis
07:30Kudermetova/Santamaria - Mertens/Sabalenka
tenis
07:30Ray Ho - Kuan-Yi Lee
tenis
07:30Grigoriy Lomakin - Naoki Takeda
diğer
07:45Lokomotiv Novosibirsk - Tom Tomsk
tenis
08:00Maheu/Herbert - Zelenay/Molchanov
tenis
08:00Raina/Sharipova - Lemoine/Rus
tenis
08:30Smith/Sharma - Inglis/Kubler
diğer
09:00Auckland Tuatara - Melbourne Aces
tenis
09:00Duran/Schwartzman - Popyrin/Ellis
tenis
09:00Petra Kvitova - Belinda Bencic
tenis
09:00Roberto Bautista-Agut - Karen Khachanov
tenis
09:00Bai/Tan - Bessire/Velotti
tenis
09:00Lomakin/Prashanth - Tajima/Takeuchi
diğer
09:30Dynamo Barnaul - Torpedo Barnaul
tenis
09:30Inglot/Skugor - Daniel/Millman
futbol
10:00Fasil Kenema - Wolaitta Dicha
tenis
10:00Francesca Jones - Vanda Lukacs
tenis
10:00Ayaka Okuno - Naho Sato
tenis
10:00Kanako Morisaki - İpek Öz
tenis
10:00Paul Woerner - Riccardo Bellotti
tenis
10:00Omar Giacalone - Alexander Shevchenko
tenis
10:00Davide Galoppini - Nicolae Frunza
diğer
10:30Geelong Korea - Brisbane Bandits
diğer
11:00Canberra Cavalry - Perth Heat
tenis
11:00Danielle Rose Collins - Caroline Garcia
tenis
11:00Alex De Minaur - Rafael Nadal
diğer
11:15Zenit Barnaul - Altay Barnaul
futbol
11:30Holland Park Hawks FutbolClub - Southside Eagles FC
futbol
11:30Chiangmai United - Incheon United F.C.
futbol
11:30Đồng Tâm Long An F.C. - Sanna Khanh Hoa F.C.
futbol
11:30Than Quảng Ninh F.C. - Thanh Hoa F.C.
basketbol
11:30Columbian Dyip - San Miguel Beermen
tenis
11:30Gabriel Petit - Riccardo Balzerani
tenis
11:30Jeroen Vanneste - Pol Toledo Bague
tenis
11:30Maxime Pauwels - Altuğ Çelikbilek
tenis
11:30Sandro Ehrat - Francisco Cerundolo
tenis
11:30Zhizhen Zhang - Skander Mansouri
tenis
11:30Lucia Bronzetti - İpek Soylu
diğer
11:50Adelaide Bite - Sydney Blue Sox
futbol
11:50Western Sydney Wanderers - Adelaide United
basketbol
11:50Wollongong Hawks - Yeni Zelanda Breakers
futbol
12:00ASM Oran U21 - JSM Béjaïa U21
futbol
12:00MC El Eulma U21 - USM El Harrach U21
futbol
12:00USM Annaba U21 - USM Blida U21
futbol
12:00Adana Demirspor U21 - Kardemir Karabükspor U21
futbol
12:00Akhisar Belediyespor U21 - Beşiktaş J.K. U21
tenis
12:00Bellotti/Shevchenko - Nejedly/Roncalli
tenis
12:00Giacalone/Kekez - Ayap/Hiroyasu Ehara
futbol
12:15Beitar Givat Zeev - Maccabi Ironi Sderot
futbol
12:30Fulham United - North Eastern MetroStars
futbol
12:30WA Tlemcen U21 - MC Saïda U21
futbol
12:30Abahani Limited Dhaka - Nofel Spor Kulübü
futbol
12:30MC Alger U21 - CR Belouizdad U21
futbol
12:30CA Bordj Bou Arréridj U21 - USM Alger U21
futbol
12:30Dinamo Vranje - FK Radnički Niš
basketbol
12:30Yamagata Wyverns - Earthfriends Tokyo Z
tenis
12:30Marin Cilic - Fernando Verdasco
futbol
12:45Hapoel Nahalat Yehuda - Beitar Ramat Gan
basketbol
12:45Nagoya Fighting Eagles - Sendai 89ers
diğer
13:00Suwon KEPCO Vixtorm - Rush Cash
futbol
13:00FC Slovan Liberec - FC Oberlausitz Neugersdorf
futbol
13:00NK Lokomotiva - 1. SC Znojmo
futbol
13:00ES Mostaganem U21 - NK Magra U21
futbol
13:00Lokomotiv Yerevan - Gandzasar FC
futbol
13:00Shimshon Tel Aviv - Hapoel Kfar Casem Shua
futbol
13:00Hapoel Bnei Zalafa - SC Haifa Robbie Shapiro
futbol
13:00Mumbai Warriors - West Zone United
futbol
13:00MO Béjaïa U21 - Oran U21
futbol
13:00Beitar Ironi Kiryat Gat - Bnei Yetzal El Rehovot
futbol
13:00FC Ironi Modiin - Beitar Irony Maale Adumim
basketbol
13:00Pauian Archiland - Taiwan Beer
basketbol
13:00Gunma Crane Thunders - Kumamoto Volters
basketbol
13:00Nishinomiya Storks - Bambitious Nara
basketbol
13:00Shimane Susanoo Magic - Tsukuba Robots
tenis
13:00Kimberly Birrell - Angelique Kerber
tenis
13:00Ivan Gakhov - Johan Nikles
tenis
13:00Emiliano Maggioli - Adelchi Virgili
tenis
13:00Anastasiya Komardina - Gozal Ainitdinova
tenis
13:00Fiona Ganz - Paula Kania
tenis
13:00Karolina Berankova - Mirjam Bjorklund
futbol
13:15Roei Heshbon Tel Aviv - Shimshon Bnei Taibe
futbol
13:30Queensland Lions FC - FC South West Queensland Thunder
futbol
13:30Maccabi Petah Tikva F.C. - Beitar Petah Tikva
futbol
13:30Maccabi Ironi Netivot FC - MS Dimona
futbol
13:45Hapoel Herzliya F.C. - Hapoel Kafr Kanna
diğer
14:00Jakarta Garuda - Surabaya Samator
futbol
14:00Hapoel Asi Gilboa F.C. - Ironi Tiberias F.C.
futbol
14:00Maccabi Tzur Shalom FC - Hapoel Kaukab
futbol
14:00Beitar Kfar Saba F.C. - Shimshon Kafr Qasim
futbol
14:00Holon Yermiyahu - Hapoel Mahane Yehuda F.C.
futbol
14:00Maccabi Sha'arayim F.C. - Hapoel Kfar Shalem
futbol
14:00Maccabi Yavne F.C. - Hapoel Bikat Hayarden
futbol
14:00Hapoel Ironi Hod HaSharon - Ironi Beit Dagan
futbol
14:00Stal Mielec - KS Cracovia
basketbol
14:00Rain or Shine Elasto Painters - Nlex Road Warriors
basketbol
14:00ITU - Bursaspor
tenis
14:00Tallon Griekspoor - Kaichi Uchida
tenis
14:00Lorenzo Frigerio - Matteo Martineau
futbol
14:15MS Tira - Hapoel Migdal HaEmek
futbol
14:30Maccabi Yafo Kabilyo FC - Hakoah Amidar Ramat Gan F.C.
futbol
14:30East Bengal F.C. - Indian Arrows
futbol
14:30Tzeirei Kafr Kanna - Tzeirey Tamra
basketbol
14:35Bayi Rockets - North Control Beijing BG
basketbol
14:35Fujian Quanzhou Bank - Dongguan Leopards
basketbol
14:35Shougang Beijing Ducks - Zhejiang Lions
basketbol
14:35Guangdong Southern Tigers - Foshan Long Lions
basketbol
14:35TianJin Steel - Shanghai Dongfang Sharks
basketbol
14:35Zhejiang Chouzhou Bank - Qingdao DoubleStar Eagles
futbol
14:45Sarpsborg 08 FF - Vålerenga Fotball
futbol
15:00Defence Force Addis Abeba - Shire Endaselassie
futbol
15:00Odense Boldklub - Holstein Kiel
futbol
15:00Śląsk Wrocław - OKS Odra Opole
futbol
15:00Wisła Płock - Pogon
basketbol
15:00Dacin Tigers - Kinmen Kaoliang Liquor
basketbol
15:00Tanduay Alab Pilipinas - Macau Black Bears
tenis
15:00Khomentovskiy/Chepelev - Toledo Bague/Esteve Lobato
futbol
15:10Ettifaq Dammam - Al Amgad
futbol
15:15Al Thuqbah - Al-Arabi Al-Saudi
futbol
15:30Tampereen Ilves U20 - SJK Akatemia U20
futbol
15:30Al-Riyadh SC - Al-Sahel Al-Qatif
futbol
15:30Sheikh Jamal - Bashundhara Kings
basketbol
15:30TED İstanbul - Sogutsen Seramik
basketbol
15:30BC Novosibirsk - TEMP-SUMZ
futbol
15:35Al-Taawon FC - Al-Nahda Club Al-Khobar
futbol
15:40Al Kholood - Arar
futbol
16:00Hapoel Petah Tikva F.C. - Hapoel Ashkelon F.C.
futbol
16:00Maccabi Ahi Nazareth F.C. - Hapoel Marmorek F.C.
futbol
16:00Hapoel Rishon LeZion F.C. - Hapoel Iksal Amad
futbol
16:00Hapoel Afula F.C. - Hapoel Bnei Lod F.C.
futbol
16:00Sektzia Nes Tziona F.C. - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
futbol
16:00Rheindorf Altach - SSV Reutlingen 05
futbol
16:00Espérance de Tunis - Platinum
futbol
16:00Eintracht Braunschweig - FC Rot-Weiß Erfurt
tenis
16:00Carlos Taberner - Pavel Kotov
tenis
16:00Yannick Mertens - Leny Mitjana
futbol
16:25Al Rayyan SC - Al Kharaitiyat SC
futbol
16:30Gicumbi FC - Mukura Victory Sports F.C.
futbol
16:30SC Kiyovu - Musanze FC
futbol
16:30Paradou AC U21 - ES Setif U21
futbol
16:30NK Slaven Belupo - FK Mladost Podgorica
futbol
16:30Ubuntu Cape Town - Uthongathi
futbol
16:30FC Liefering Salzburg - LASK Linz
futbol
16:30Piast Gliwice - GKS Jastrzębie
futbol
17:00ASM Oran - JSM Béjaïa
futbol
17:00ES Mostaganem - Magra
futbol
17:00USM Annaba - USM Blida
futbol
17:00Chennai City - Aizawl F.C.
futbol
17:00CA Bordj Bou Arréridj - USM Alger
futbol
17:00Barnsley U23 - Hull City U23
basketbol
17:00Artvin - Bandırma Kırmızı
futbol
17:30SKN St. Pölten - Blau-Weiß Linz
basketbol
17:30Batumi RSU - Mgzavrebi-Armia
futbol
17:55Al Najoom - Al-Ahli SC
futbol
18:00MO Béjaïa - Oran
futbol
18:00Elche CF II - Villarreal CF III
futbol
18:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - SV Horn
basketbol
18:00Samara - BC Ural Yekaterinburg
basketbol
18:00PBC CSKA Moskova II - Universitet Yugra
tenis
18:00Alexey Vatutin - Gianluca Mager
tenis
18:00Louis Lechevretel - Niels Lootsma
basketbol
05:45Arizona State Sun Devils - Oregon State BeaversCanlı
basketbol
05:30Oklahoma City Thunder - Los Angeles LakersCanlı
basketbol
05:30Lenadores de Durango - Laguneros de La ComarcaCanlı
basketbol
05:30Huracanes de Tampico - SantosCanlı
basketbol
05:00Denver Nuggets - Chicago BullsCanlı
basketbol
05:00Radford Highlanders - Gardner–Webb Runnin' BulldogsCanlı
basketbol
05:00Texas Rio Grand Valley Vaqueros - Utah Valley WolverinesCanlı
basketbol
05:00Arizona Wildcats - Oregon DucksCanlı
basketbol
05:00Loyola Marymount Lions - Gonzaga BulldogsCanlı
basketbol
05:00Grand Canyon Antelopes - Chicago State CougarsCanlı
basketbol
04:45San Francisco Dons - PacificCanlı
basketbol
04:00Olimpico U23 - Ferro Carril Oeste U22Canlı
basketbol
04:00South Dakota Coyotes - Oral Roberts Golden EaglesCanlı
basketbol
04:00Milwaukee - UIC FlamesCanlı
basketbol
04:00Arkansas-Little Rock Trojans - Texas State BobcatsCanlı
basketbol
03:30Quilmes - PenarolCanlı
basketbol
03:30Toronto Raptors - Phoenix SunsCanlı
basketbol
06:30Cal State San Bernardino - Cal State Los Angeles
basketbol
07:00Pepperdine Waves - Brigham Young Cougars
basketbol
07:00Saint Mary's Gaels - Santa Clara
basketbol
11:30Columbian Dyip - San Miguel Beermen
basketbol
11:50Wollongong Hawks - Yeni Zelanda Breakers
basketbol
12:30Yamagata Wyverns - Earthfriends Tokyo Z
basketbol
12:45Nagoya Fighting Eagles - Sendai 89ers
basketbol
13:00Pauian Archiland - Taiwan Beer
basketbol
13:00Gunma Crane Thunders - Kumamoto Volters
basketbol
13:00Nishinomiya Storks - Bambitious Nara
basketbol
13:00Shimane Susanoo Magic - Tsukuba Robots
basketbol
14:00Rain or Shine Elasto Painters - Nlex Road Warriors
basketbol
14:00ITU - Bursaspor
basketbol
14:35Bayi Rockets - North Control Beijing BG
basketbol
14:35Fujian Quanzhou Bank - Dongguan Leopards
basketbol
14:35Shougang Beijing Ducks - Zhejiang Lions
basketbol
14:35Guangdong Southern Tigers - Foshan Long Lions
basketbol
14:35TianJin Steel - Shanghai Dongfang Sharks
basketbol
14:35Zhejiang Chouzhou Bank - Qingdao DoubleStar Eagles
basketbol
15:00Dacin Tigers - Kinmen Kaoliang Liquor
basketbol
15:00Tanduay Alab Pilipinas - Macau Black Bears
basketbol
15:30TED İstanbul - Sogutsen Seramik
basketbol
15:30BC Novosibirsk - TEMP-SUMZ
basketbol
17:00Artvin - Bandırma Kırmızı
basketbol
17:30Batumi RSU - Mgzavrebi-Armia
basketbol
18:00Samara - BC Ural Yekaterinburg
basketbol
18:00PBC CSKA Moskova II - Universitet Yugra
futbol
06:30Jamshedpur U18 - Shillong Lajong U18
futbol
10:00Fasil Kenema - Wolaitta Dicha
futbol
11:30Holland Park Hawks FutbolClub - Southside Eagles FC
futbol
11:30Chiangmai United - Incheon United F.C.
futbol
11:30Đồng Tâm Long An F.C. - Sanna Khanh Hoa F.C.
futbol
11:30Than Quảng Ninh F.C. - Thanh Hoa F.C.
futbol
11:50Western Sydney Wanderers - Adelaide United
futbol
12:00ASM Oran U21 - JSM Béjaïa U21
futbol
12:00MC El Eulma U21 - USM El Harrach U21
futbol
12:00USM Annaba U21 - USM Blida U21
futbol
12:00Adana Demirspor U21 - Kardemir Karabükspor U21
futbol
12:00Akhisar Belediyespor U21 - Beşiktaş J.K. U21
futbol
12:15Beitar Givat Zeev - Maccabi Ironi Sderot
futbol
12:30Fulham United - North Eastern MetroStars
futbol
12:30WA Tlemcen U21 - MC Saïda U21
futbol
12:30Abahani Limited Dhaka - Nofel Spor Kulübü
futbol
12:30MC Alger U21 - CR Belouizdad U21
futbol
12:30CA Bordj Bou Arréridj U21 - USM Alger U21
futbol
12:30Dinamo Vranje - FK Radnički Niš
futbol
12:45Hapoel Nahalat Yehuda - Beitar Ramat Gan
futbol
13:00FC Slovan Liberec - FC Oberlausitz Neugersdorf
futbol
13:00NK Lokomotiva - 1. SC Znojmo
futbol
13:00ES Mostaganem U21 - NK Magra U21
futbol
13:00Lokomotiv Yerevan - Gandzasar FC
futbol
13:00Shimshon Tel Aviv - Hapoel Kfar Casem Shua
futbol
13:00Hapoel Bnei Zalafa - SC Haifa Robbie Shapiro
futbol
13:00Mumbai Warriors - West Zone United
futbol
13:00MO Béjaïa U21 - Oran U21
futbol
13:00Beitar Ironi Kiryat Gat - Bnei Yetzal El Rehovot
futbol
13:00FC Ironi Modiin - Beitar Irony Maale Adumim
futbol
13:15Roei Heshbon Tel Aviv - Shimshon Bnei Taibe
futbol
13:30Queensland Lions FC - FC South West Queensland Thunder
futbol
13:30Maccabi Petah Tikva F.C. - Beitar Petah Tikva
futbol
13:30Maccabi Ironi Netivot FC - MS Dimona
futbol
13:45Hapoel Herzliya F.C. - Hapoel Kafr Kanna
futbol
14:00Hapoel Asi Gilboa F.C. - Ironi Tiberias F.C.
futbol
14:00Maccabi Tzur Shalom FC - Hapoel Kaukab
futbol
14:00Beitar Kfar Saba F.C. - Shimshon Kafr Qasim
futbol
14:00Holon Yermiyahu - Hapoel Mahane Yehuda F.C.
futbol
14:00Maccabi Sha'arayim F.C. - Hapoel Kfar Shalem
futbol
14:00Maccabi Yavne F.C. - Hapoel Bikat Hayarden
futbol
14:00Hapoel Ironi Hod HaSharon - Ironi Beit Dagan
futbol
14:00Stal Mielec - KS Cracovia
futbol
14:15MS Tira - Hapoel Migdal HaEmek
futbol
14:30Maccabi Yafo Kabilyo FC - Hakoah Amidar Ramat Gan F.C.
futbol
14:30East Bengal F.C. - Indian Arrows
futbol
14:30Tzeirei Kafr Kanna - Tzeirey Tamra
futbol
14:45Sarpsborg 08 FF - Vålerenga Fotball
futbol
15:00Defence Force Addis Abeba - Shire Endaselassie
futbol
15:00Odense Boldklub - Holstein Kiel
futbol
15:00Śląsk Wrocław - OKS Odra Opole
futbol
15:00Wisła Płock - Pogon
futbol
15:10Ettifaq Dammam - Al Amgad
futbol
15:15Al Thuqbah - Al-Arabi Al-Saudi
futbol
15:30Tampereen Ilves U20 - SJK Akatemia U20
futbol
15:30Al-Riyadh SC - Al-Sahel Al-Qatif
futbol
15:30Sheikh Jamal - Bashundhara Kings
futbol
15:35Al-Taawon FC - Al-Nahda Club Al-Khobar
futbol
15:40Al Kholood - Arar
futbol
16:00Hapoel Petah Tikva F.C. - Hapoel Ashkelon F.C.
futbol
16:00Maccabi Ahi Nazareth F.C. - Hapoel Marmorek F.C.
futbol
16:00Hapoel Rishon LeZion F.C. - Hapoel Iksal Amad
futbol
16:00Hapoel Afula F.C. - Hapoel Bnei Lod F.C.
futbol
16:00Sektzia Nes Tziona F.C. - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
futbol
16:00Rheindorf Altach - SSV Reutlingen 05
futbol
16:00Espérance de Tunis - Platinum
futbol
16:00Eintracht Braunschweig - FC Rot-Weiß Erfurt
futbol
16:25Al Rayyan SC - Al Kharaitiyat SC
futbol
16:30Gicumbi FC - Mukura Victory Sports F.C.
futbol
16:30SC Kiyovu - Musanze FC
futbol
16:30Paradou AC U21 - ES Setif U21
futbol
16:30NK Slaven Belupo - FK Mladost Podgorica
futbol
16:30Ubuntu Cape Town - Uthongathi
futbol
16:30FC Liefering Salzburg - LASK Linz
futbol
16:30Piast Gliwice - GKS Jastrzębie
futbol
17:00ASM Oran - JSM Béjaïa
futbol
17:00ES Mostaganem - Magra
futbol
17:00USM Annaba - USM Blida
futbol
17:00Chennai City - Aizawl F.C.
futbol
17:00CA Bordj Bou Arréridj - USM Alger
futbol
17:00Barnsley U23 - Hull City U23
futbol
17:30SKN St. Pölten - Blau-Weiß Linz
futbol
17:55Al Najoom - Al-Ahli SC
futbol
18:00MO Béjaïa - Oran
futbol
18:00Elche CF II - Villarreal CF III
futbol
18:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - SV Horn
tenis
05:00Taylor Harry Fritz - Roger FedererCanlı
tenis
03:00Stefanos Tsitsipas - Nikoloz BasilashviliCanlı
tenis
02:45Tomas Berdych - Diego Sebastian SchwartzmanCanlı
tenis
06:30Aliaksandra Sasnovich - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
06:30Chan/Chan - Wang/Jiang
tenis
06:30Plipuech/Rompies - Broady/Liang
tenis
07:00Macdonald/Sandgren - Martin/Chardy
tenis
07:00Querrey/Harrison - Krajicek/Sitak
tenis
07:00Cirstea/Ostapenko - Klepac/Martinez Sanchez
tenis
07:00Stosur/Zhang - Hsieh/Spears
tenis
07:00Larsson/Flipkens - Dart/Kontaveit
tenis
07:00Bogdan/Seah - Kostova/Tjandramulia
tenis
07:30Sloane Stephens - Petra Martic
tenis
07:30Frances Tiafoe - Andreas Seppi
tenis
07:30Grigor Dimitrov - Thomas Fabbiano
tenis
07:30Mannarino/Mies - Bryan/Bryan
tenis
07:30Maria Sharapova - Caroline Wozniacki
tenis
07:30Garcia-Lopez/Carreno Busta - Gong/Zhang
tenis
07:30Baena/Rublev - Mayer/Souza
tenis
07:30Marach/Pavic - González/Jarry
tenis
07:30Kudermetova/Santamaria - Mertens/Sabalenka
tenis
07:30Ray Ho - Kuan-Yi Lee
tenis
07:30Grigoriy Lomakin - Naoki Takeda
tenis
08:00Maheu/Herbert - Zelenay/Molchanov
tenis
08:00Raina/Sharipova - Lemoine/Rus
tenis
08:30Smith/Sharma - Inglis/Kubler
tenis
09:00Duran/Schwartzman - Popyrin/Ellis
tenis
09:00Petra Kvitova - Belinda Bencic
tenis
09:00Roberto Bautista-Agut - Karen Khachanov
tenis
09:00Bai/Tan - Bessire/Velotti
tenis
09:00Lomakin/Prashanth - Tajima/Takeuchi
tenis
09:30Inglot/Skugor - Daniel/Millman
tenis
10:00Francesca Jones - Vanda Lukacs
tenis
10:00Ayaka Okuno - Naho Sato
tenis
10:00Kanako Morisaki - İpek Öz
tenis
10:00Paul Woerner - Riccardo Bellotti
tenis
10:00Omar Giacalone - Alexander Shevchenko
tenis
10:00Davide Galoppini - Nicolae Frunza
tenis
11:00Danielle Rose Collins - Caroline Garcia
tenis
11:00Alex De Minaur - Rafael Nadal
tenis
11:30Gabriel Petit - Riccardo Balzerani
tenis
11:30Jeroen Vanneste - Pol Toledo Bague
tenis
11:30Maxime Pauwels - Altuğ Çelikbilek
tenis
11:30Sandro Ehrat - Francisco Cerundolo
tenis
11:30Zhizhen Zhang - Skander Mansouri
tenis
11:30Lucia Bronzetti - İpek Soylu
tenis
12:00Bellotti/Shevchenko - Nejedly/Roncalli
tenis
12:00Giacalone/Kekez - Ayap/Hiroyasu Ehara
tenis
12:30Marin Cilic - Fernando Verdasco
tenis
13:00Kimberly Birrell - Angelique Kerber
tenis
13:00Ivan Gakhov - Johan Nikles
tenis
13:00Emiliano Maggioli - Adelchi Virgili
tenis
13:00Anastasiya Komardina - Gozal Ainitdinova
tenis
13:00Fiona Ganz - Paula Kania
tenis
13:00Karolina Berankova - Mirjam Bjorklund
tenis
14:00Tallon Griekspoor - Kaichi Uchida
tenis
14:00Lorenzo Frigerio - Matteo Martineau
tenis
15:00Khomentovskiy/Chepelev - Toledo Bague/Esteve Lobato
tenis
16:00Carlos Taberner - Pavel Kotov
tenis
16:00Yannick Mertens - Leny Mitjana
tenis
18:00Alexey Vatutin - Gianluca Mager
tenis
18:00Louis Lechevretel - Niels Lootsma

Haberler

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendi

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendiGalatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Flor…

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde başarılı teknik direktor Fatih Terim’in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti. Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki […]

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde başarılı teknik direktor Fatih Terim'in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti.

Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki karşılaşma için kara yolu üzerinden Bolu'ya doğru yola çıktı.

Bolusporla oynanacak maçın Galatasaray tarafından kaleci Muslera ve Asya Kupası maçlarından dolayı Yuto Nagatomo kadroda yer almadı.

Galatasaray - Boluspor karşılaşmasında Galatasaray takımında aşağıdaki oyuncular yer alacak;

  • Mariano Filho
  • Maicon Roque
  • Ahmet Çalık
  • Selçuk İnan
  • Younes Belhanda
  • Sinan Gümüş
  • Batuhan Şen
  • İsmail Çipe
  • Martin Linnes
  • Ryan Donk
  • Badou Ndiaye
  • Ömer Bayram
  • Henry Onyekuru
  • Fernando Reges
  • Yunus Akgün
  • Atalay Babacan
  • Gökay Güney
  • Ozan Kabak
  • Celil Yüksel
  • Muğdat Çelik
  • Sofiane Feghouli