logo
POWERTÜRK TV HD
Paylaş:
16 Ocak 2019 Çarşamba 11:57:33
tenis
11:45Gleb Jakuba - Ivan SasikCanlı
futbol
11:15Ubon Ratchathani Rajabhat Üniversitesi - Asian Graduate CollegeCanlı
basketbol
11:10Spartak Lyubertsy U15 - ShISP-Teplostroy Chelyabinsk U15Canlı
futbol
11:00Chulalongkorn Üniversitesi - Phetchaburi Rajabhat ÜniversitesiCanlı
futbol
11:00Rattana Bundit Üniversitesi - Dhurakij Pundit ÜniversitesiCanlı
basketbol
11:00DUSSH Kandelya U14 - Olimpiyets Perm U14Canlı
basketbol
10:50Kosmos Samara U14 - Stary Gorodok U14Canlı
tenis
12:00Julia Stamatova - Ayano Sonoda
tenis
12:00Ekaterina Ovcharenko - İpek Öz
futbol
12:30FC Hradec Králové - FC Graffin Vlašim
futbol
12:30FC Nitra - 1. SC Znojmo
tenis
12:30Matthew Ebden - Rafael Nadal
tenis
12:30Kaya Arinc - Maciej Rajski
tenis
12:30Ameur Ben Hassen - Adelchi Virgili
tenis
12:30Wiem Boubaker - Paula Kania
tenis
12:30Constantin Schmitz - Maksim Tikhomirov
tenis
12:30Jannik Sinner - Jonathan Mridha
tenis
12:30Boris Fassbender - Altuğ Çelikbilek
tenis
12:30Emiliano Maggioli - Aidan Mchugh
futbol
13:00FK Mladá Boleslav - FC Vysočina Jihlava
futbol
13:00MFK Karviná - FK Fotbal Třinec
futbol
13:00RCD Mallorca - 1. FC Köln
futbol
13:00Taksony - Budaörsi SC
futbol
13:00AC Sparta Prague - Loko Vltavín
tenis
13:00Maria Sharapova - Rebecca Peterson
tenis
13:00Simone Roncalli - Antonio Massara
tenis
13:00Pol Martin Tiffon - Andrey Chepelev
tenis
13:00Dimitar Kuzmanov - Artem Dubrivnyy
tenis
13:00Tomas Machac - Evan Furness
tenis
13:00Ronan Joncour - Matteo Martineau
tenis
13:00Jeroen Vanneste - Pedro Vives Marcos
tenis
13:00Sergi Perez Contri - Vullnet Tashi
tenis
13:00Huixin Wang - Pol Toledo Bague
tenis
13:00Kanako Morisaki - Doğa Türkmen (TÜR)
basketbol
13:05Akita Northern Happinets - Toyota Alvark Tokyo
basketbol
13:05Chiba Jets - Link Tochigi Brex
basketbol
13:05Toshiba Brave Thunders Kanagawa - Toyama Grouses
basketbol
13:05Rizing Fukuoka - Ryukyu Golden Kings Okinawa
basketbol
13:05Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Yokohama B-Corsairs
basketbol
13:05Osaka Evessa - Kyoto Hannaryz
basketbol
13:05Aisin Seahorses - Niigata Albirex BB
basketbol
13:05Shiga Lakestars - Mitsubishi Diamond Dolphins
basketbol
13:05Hitachi SunRockers - Levanga Hokkaido
futbol
13:15Goa II - Bengaluru II
futbol
13:30Dreams II - Sun Pegasus FC II
futbol
13:30Ara - Hindustan F.C.
futbol
13:30Hoi King II - Guangzhou R&F F.C. II
futbol
13:30PFC Beroe Stara Zagora - Botev Galabovo
basketbol
13:30Anyang KGC - Ulsan Mobis Phoebus
basketbol
13:30Sonic Boom KT - Seoul Samsung Thunders
tenis
13:30Michał Przysiężny - Tallon Griekspoor
tenis
13:30Melis Yasar - Sabina Shaydullina
tenis
13:30Casper Ruud - Raul Brancaccio
tenis
13:30Antoine Cornut-Chauvinc - Lucas Catarina
futbol
14:00Samut Sakhon F.C. - SCG Muangthong United FC
futbol
14:00MS Kfar Qasim - Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
futbol
14:00ACS UTA Batrana Doamna - Békéscsaba 1912 Előre SE
futbol
14:00Administration Police - Ushuru F.C.
futbol
14:00MFK Zemplín Michalovce - FK Slavoj Trebišov
futbol
14:00PFC Cherno More Varna - FC Chernomorets Balchik
futbol
14:00FC Spartak Moskova - Lokomotiv FK
basketbol
14:00Makati Skyscrapers - Rizal Crusaders
basketbol
14:00Phoenix Fuel Masters - Meralco Bolts
basketbol
14:00Shougang Beijing Ducks - Shanghai Dongfang Sharks
tenis
14:00Szabina Szlavikovics - İpek Soylu
tenis
14:00Julia Terziyska - Diana Martynov
tenis
14:00Anastasiya Komardina - Claudia Hoste Ferrer
tenis
14:00Natalia Orlova - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez
futbol
14:30Esteghlal F.C. - Zob Ahan Isfahan F.C.
basketbol
14:30Mono Vampire - Westports Malaysia Dragons
basketbol
14:30Macau Black Bears - Hong Kong Eastern
tenis
14:30Sergio Martos Gornes - Adil Kalyanpur
tenis
14:30Diep/Nikles - Hersey/Schubert
tenis
14:30Francisco Cerundolo - Rigele Te
tenis
14:30Moritz Thiem - Riccardo Bellotti
basketbol
14:35Bayi Rockets - Zhejiang Lions
basketbol
14:35Foshan Long Lions - North Control Beijing BG
tenis
14:45Alberto Colas Sanchez - Benjamin Winter Lopez
futbol
15:00Teplice - MAS Taborsko
futbol
15:00St. Josephs Youth - Fortune Sacco
futbol
15:00Boluspor - Galatasaray S.K.
futbol
15:00FK Varnsdorf - MFK Chrudim
futbol
15:00Kisumu All Stars - Kibera Black Stars
futbol
15:00Nairobi Stima - Thika United F.C.
futbol
15:00Bidco United - Wazito
futbol
15:00FK Senica - FK Dukla Banská Bystrica
futbol
15:00SFC Opava - 1. SK Prostějov
futbol
15:00ŠKF Sereď - Dunakanyar-Vác FC
futbol
15:00Győri ETO - Ceglédi VSE
futbol
15:00FSV Union Fürstenwalde - Berliner AK 07
futbol
15:00FK Shkëndija - FK Renova
futbol
15:00Army United F.C. - Malezya U23
futbol
15:00Coast Stima - Migori
futbol
15:00Eldoret Youth - Shabana
basketbol
15:00CLS Knights Surabaya - Formosa Dreamers
basketbol
15:00Altajbasket Barnaul - Elbrus Cherkessk
tenis
15:00Peter Torebko - Uladzimir Ignatik
tenis
15:00Arends/Weissborn - Melzer/Polasek
tenis
15:00Alexander Ritschard - Sarp Agabigun
futbol
15:30Kitchee SC II - Yuen Long II
futbol
15:30Al-Washm - Ittihad FC
futbol
15:30Wisła Kraków - Wisła Sandomierz
futbol
15:30AC Horsens - FC Fredericia
futbol
15:30Southern District RSA II - Lee Man II
futbol
15:30Eastern Sports Club II - Woofoo Tai Po II
tenis
15:30Paul Woerner - Duje Kekez
tenis
15:30Klok/Orlov - Deschamps/Ernaelsteen
tenis
15:30Malesevic/Popovic - Doldan/Doldan
tenis
15:30Bua/Beslagic - Bronzetti/Moratelli
futbol
15:35Al-Raed - Al Ain FC
futbol
16:00Mbao - Singida United
futbol
16:00Ndanda FC - JCT Tanzania
futbol
16:00Ruvu Shooting - Azam FC
futbol
16:00Bul FC - Mbarara City
futbol
16:00Nkambi Coffee - SC Villa
futbol
16:00Gor Mahia F.C. - Nakumatt
futbol
16:00Avenir Sportif de Gabes - CS Sfaxien
futbol
16:00African Lyon - Kagera Sugar
futbol
16:00İtalya U19 - İspanya U19
futbol
16:00MFK Skalica - FC Spartak Trnava
futbol
16:00FC ViOn Zlaté Moravce - MFK Dubnica
futbol
16:00Free Stars - Bukedea
futbol
16:00Saunders - Super Sun
basketbol
16:00Bataan Risers - Navotas Clutch
basketbol
16:00Dinamo Magnitogorsk - Runa
basketbol
16:00Gomel Bölgesi - RCOP-SDUSHOR Tsmoki Minsk
tenis
16:00Toledo Bague/Esteve Lobato - Martirosian/Fitzpatrick
tenis
16:00Vives Marcos/Lopez Montagud - Izquierdo/Mora
futbol
16:15Talanta - Green Commandos
futbol
16:30Kırgızistan - Filipinler
futbol
16:30Güney Kore - Çin
futbol
16:301.takımlar (goller) - 2.takımlar (goller)
futbol
16:30Viterbese Castrense - Reggina Calcio
futbol
16:30Yeni Malatyaspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor
futbol
16:30Aglianese - ASD Sporting Trestina
futbol
16:30ACV Scandicci ASD - A.C. Tuttocuoio 1957 San Miniato
futbol
16:30F.C. Aprilia - Trastevere Calcio ASD
futbol
16:30Vastese - Sangiustese
futbol
16:30A.S.D. Flaminia Civita Castellana - U.S. Latina Calcio
futbol
16:30Team Altamura - Nardo FK
futbol
16:30HNK Gorica - NK Krško
futbol
16:30AC Bastia Calcio 1924 - ASD San Gimignano Sport
futbol
16:30Étoile du Sahel - US Monastir
futbol
16:30NK Grobnican - NK Osijek
futbol
16:30Real Forte Querceta - A.C. Prato
futbol
16:30Real Giulianova SSD - Sammaurese
futbol
16:30SFF Atletico - SSD Albalonga Calcio
futbol
16:30Castiadas - Budoni Calcio
futbol
16:30Ghivizzano - ASD Seravezza Calcio
futbol
16:30ASD Savignanese - Jesina Calcio
futbol
16:30S.S.D. Massese - ASD Cannara
futbol
16:30SSD Viareggio 2014 - Montevarchi
basketbol
16:30Neftekhimik Tobolsk - BK Tambov
tenis
16:30Mesochoritou/Türkmen - Gumussoy/Sakellaridi
tenis
16:30Yasar/Mihail - Kawagishi/Kobayashi
tenis
16:30Zeynep Naz Öztürk - Stephanie Judith Visscher
tenis
16:30Kaichi Uchida - Arthur De Greef
futbol
17:00A.C. Cesena - Matelica
futbol
17:00A.S.D. Pineto Calcio - Forlì F.C.
basketbol
17:00Khimki-Podmoscowie - Spartak Primorye
basketbol
17:00Titebi - Delta Marneuli
tenis
17:00Riccardo Bonadio - Yannick Maden
futbol
17:00Anorthosis Famagusta FC - Enosis Neon Paralimni FC
futbol
17:00A.S. Avellino 1912 - Anzio Calcio 1924
futbol
17:00Austriya Wien - SC Wiener Neustadt
futbol
17:00FC St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden
futbol
17:00Al-Wehdat SC - Shabab Al Khaleel
diğer
17:30Halkbank Ankara - Zenit Kazan
diğer
17:301.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
futbol
17:30Portimonense S.C. - MSV Duisburg
futbol
17:30S.C. Olhanense - Servette FC
basketbol
17:30Al-Gharafa - Al-Arabi
tenis
17:30Nejedly/Roncalli - Brosset/Perchicot
tenis
17:30Erman/Oz - Sato/Sonoda
tenis
17:30Sanna/Tagliente - Demidova/Demidova
tenis
17:30Ulrikke Eikeri - Ashley Kratzer
tenis
17:30Irina Fetecau - Dia Evtimova
tenis
17:30Anna Bondar - Polina Leykina
tenis
17:30Salome Devidze - Daniela Seguel
futbol
17:45Al Jahra SC Kuwait - Al Salibikhaet SC
futbol
17:45Kazma Sporting Club - Al Fahaheel
futbol
17:45Burgan Sports Club - Al-Salmiya SC
futbol
17:55Hajer Club - Al-Hilal FC
futbol
18:00S.L. Benfica II - Académico de Viseu FC
futbol
18:00Aris Limassol F.C. - AEP Paphos F.C.
futbol
18:00ASIL Lysi - Ermis Aradippou
futbol
18:00AC Omonia - Apollon Limassol
futbol
18:00FC Lausanne-Sport - Guizhou Renhe F.C.
futbol
18:00Niger Tornadoes - Rivers United
futbol
18:00Ratnam - Blue Star
futbol
18:00NK Maribor - Szombathelyi Haladás
futbol
18:00Al-Ahli Club Manama - Bahrain SK
futbol
18:00Al-Najma - East Riffa Club
futbol
18:00Mountain of Fire and Miracles - Kwara United F.C.
basketbol
18:00Kupol-Rodniki - Zenit-Farm
basketbol
18:00BK BA Turība - Gulbenes Buki BJSS
basketbol
18:00AEK Larnaca B.C. - APOEL B.C.
basketbol
18:00Dynamo MGTU - Arsenal Tula
basketbol
18:00Lokomotiv-Kuban TSOP - BC Ryazan
tenis
18:00Karlovskiy/Khabibulin - Oliveira/Pel
tenis
18:00Visscher/Ovcharenko - Gai/Carbonaro
tenis
18:00Niels Lootsma - Hugo Voljacques
tenis
18:00Corentin Denolly - Constantin Bittoun Kouzmine
tenis
18:05Mick Lescure - Louis Lechevretel
futbol
18:30İstanbul BFK - Hatayspor
basketbol
18:30Casavatore U20 - Cestistica Ischia U20
basketbol
18:30MBA Moskova - Kondrashina-Belova
basketbol
18:30Levallois Metropolitans U21 - Lyon Villeurbanne U21
tenis
18:30Giacalone/Kekez - Ritschard/Fawcett
tenis
18:30Nick Chappell - Gonzalo Escobar
tenis
18:30Sekou Bangoura - Strong Kirchheimer
tenis
18:30Junior Ore - Matej Vocel
diğer
19:00VK Ostrava - SK Volejbal Ústí nad Labem
diğer
19:00Zalău - S.L. Benfica
futbol
19:00İran - Irak
futbol
19:00Vietnam - Yemen
futbol
19:00Panaderia Pulido - SD Tenisca
futbol
19:00NK Triglav Kranj - Roltek Dob
futbol
19:00ŠK Slovan Bratislava - Sigma Olomouc
futbol
19:00TJ Sokol Živanice - Dukla Prague
futbol
19:00NK Brinje Grosuplje - NK Domžale
futbol
19:00Górnik Zabrze - Anagennisi Dherynia
basketbol
19:00BC Nizhny Novgorod - Banvit B.K.
basketbol
19:00BC UNICS - KK Cedevita
basketbol
19:00Long Island Nets - Grand Rapids Drive
basketbol
19:00Burevestnik - Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk
basketbol
19:00Balkan Botevgrad - BC Levski Sofia
basketbol
19:00BC Yambol - Academic Plovdiv
tenis
19:00Skatov/Tashbulatov - Bilgin/Ergeneman
tenis
19:00Kong/Öztürk - Kulambayeva/Ma
tenis
19:00Monio/Ferrari - Ayap/Ehara
tenis
19:00Thiemo de Bakker - Benjamin Hassan
tenis
19:00Eleni Kordolaimi - Urszula Radwańska
tenis
19:00Ingrid Neel - Jule Niemeier
tenis
19:00Louisa Chirico - Caty McNally
tenis
19:00Ylena In-Albon - Katie Volynets
tenis
19:00Marie Benoit - Anna Danilina
tenis
19:00Verena Meliss - Jacqueline Cako
tenis
19:00Sarah-Rebecca Sekulic - Kelia Le Bihan
diğer
19:30VaLePa - Kladno
diğer
19:30Lakkapaa - Stade Poitevin Poitiers
futbol
19:30Nea Salamis Famagusta FC - AEK Larnaca
futbol
19:30Jablonec - Jiskra Mseno
basketbol
19:30Al Ahli Sports Club Doha - Al Wakrah
basketbol
19:30Kouvot Kouvola - Helsinki Seagulls
basketbol
19:30Kataja Basket Club - Salon Vilpas Vikings
basketbol
19:30UU-Korihait Uusikaupunki - Lapuan Korikobrat
basketbol
19:30BC Spartak Pleven - Academic Sofia
basketbol
19:30BC Beroe Stara Zagora - BC Rilski Sportist
tenis
19:30Mikael Ymer - Zsombor Piros
tenis
19:30Michal Konecny - Arthur Rinderknech
tenis
19:30Gaston/Tabur - Added/Olivetti
basketbol
19:45Al Manama - Al Riffa
basketbol
19:45Riga Ridzene - Madona
diğer
20:00Trefl Gdańsk - Maaseik
diğer
20:00Aero Odolena Voda - VK České Budějovice
futbol
20:00Gudja United F.C. - Mqabba F.C.
futbol
20:00VfB Oldenburg - Sportfreunde Lotte
futbol
20:00Atletico Mineiro U20 - Volta Redonda U20
futbol
20:00SV Babelsberg 03 - International Leipzig
futbol
20:00Mochudi Centre Chiefs - Botswana Police XI
futbol
20:00Al Ramtha - That Ras Club
futbol
20:00Leithaprodersdorf - ASK/BSC Bruck Leitha
basketbol
20:00BC Lietuvos Rytas - Alba Berlin
basketbol
20:00Panevezys Lietkabelis - Brose Bamberg
basketbol
20:00BC Kalev Cramo - BK Valmiera
basketbol
20:00Tartu Ulikool Rock - BK VEF Rīga
basketbol
20:00BK Levicki Patrioti - Inter B Bratislava
basketbol
20:00KB Bashkimi Prizren - Teuta Durres
basketbol
20:00GLKS Nadarzyn - Radom II
basketbol
20:00SMS PZKosz Wladyslawowo - Ognivo Szczecin
basketbol
20:00US Monastir - Stade Nabeulien
futbol
20:30Juventus F.C. - A.C. Milan
futbol
20:30Cape Town City - Free State Stars
futbol
20:30AmaZulu F.C. - Kaizer Chiefs F.C.
futbol
20:30Mamelodi Sundowns F.C. - Maritzburg United F.C.
futbol
20:30Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. - Hapoel Nazareth Illit FC
futbol
20:30Trabzonspor - Balıkesirspor
futbol
20:30Heerenveen U19 - Groningen,19 yaş altı
futbol
20:30FSV Optik Rathenow - FC Brandenburger Sud 05
futbol
20:30LAC-Inter - Favoritner AC
basketbol
20:30BK Opava - Hapoel Holon
basketbol
20:30AEK Athens B.C. - JDA Dijon Bourgogne
basketbol
20:30WTK Anwil Włocławek - MHP Riesen Ludwigsburg
basketbol
20:30Wisconsin Herd - Erie BayHawks
basketbol
20:30Aarhus - Team FOG Næstved
basketbol
20:30Riga DSN - RTU Riga
tenis
20:30Roman Safiullin - Tobias Kamke
tenis
20:30Chiara Scholl - Grace Min
tenis
20:30Irene Burillo Escorihuela - Ann Li
tenis
20:30Haruna Arakawa - Luisa Stefani
tenis
20:30Anastasia Nefedova - Lara Salden
tenis
20:30Rasheeda Mcadoo - Natalia Siedliska
futbol
20:35FC Maardu - JK Nõmme Kalju
diğer
21:00Mladost Brcko - TV Amriswil Volleyball
futbol
21:00AS Monaco FC - OGC Nice
futbol
21:00FC Nîmes Olympique - FC Nantes
futbol
21:00Toulouse FC - Lyon
futbol
21:00En Avant de Guingamp - Stade Rennais F.C.
futbol
21:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
21:00Furstenfeld - TSV Hartberg
futbol
21:00SC Fortuna Köln - Bonner SC
futbol
21:00FC Schalke 04 II - Schwarz-Weiß Essen
basketbol
21:00BK Jēkabpils - Jūrmalas Sports
basketbol
21:00IK Eos - Helsingborg
basketbol
21:00Biofarm Suchy Las II - Decka Pelplin
basketbol
21:00KK Zadar - Bosco Zagreb
basketbol
21:00Gimle BBK Bergen - Fyllingen Bbk
basketbol
21:00KK Sutjeska Niksic - KK Vrsac
basketbol
21:00MZT Skopje - HKK Zrinjski HT Mostar
basketbol
21:00Rogaška Crystal - Dynamic
basketbol
21:04Uppsala Basket - Sodertalje Kings
futbol
21:15Grenoble Foot 38 - RC Strasbourg
basketbol
21:15Tartu Kalev/Estiko - Kohila/Elion/Webware
futbol
21:30Atletico Madrid - Girona FC
futbol
21:30Horst Emscher 08 - TuS Ennepetal
futbol
21:30Kriens - Sportclub Cham 1910
basketbol
21:30Fraport Skyliners Frankfurt - ASVEL Lyon-Villeurbanne
basketbol
21:30Flavio Pozzuoli U20 - Pro Cangiani U20
basketbol
21:30Stella Azzurra Viterbo - Fortitudo Pallacanestro Roma
basketbol
21:30BC Baunach - Schalke 04
tenis
21:30Harrison Adams - Adrian Andreev
tenis
21:30Jose Olivares - Facundo Mena
tenis
21:30Reis Da Silva/Yamacita - Gomez/Ore
futbol
21:45Bnei Sakhnin F.C. - Maccabi Haifa F.C.
diğer
22:00Berlin Recycling Volleys - Skra Bełchatów
diğer
22:00VfB Friedrichshafen - Zenit Saint Petersburg
diğer
22:00Calcit Kamnik - Savo
futbol
22:00Angostura FC - Aragua
futbol
22:00Floresta EC - Guarany de Sobral
futbol
22:00Leiknir Reykjavík - Íþróttafélag Reykjavíkur
futbol
22:00Leicester City U23 - Exeter City U23
basketbol
22:00Ratiopharm Ulm - PBC Lokomotiv Kuban
basketbol
22:00BBC Bayreuth - Virtus Granarolo Bologna
basketbol
22:00Polisportiva Stella U20 - Rimini Crabs U20
basketbol
22:00Asker Aliens BC - Kongsberg Miners
basketbol
22:00Andrezieux Boutheon ALS - Saint Vallier Basket Drome
basketbol
22:00Borac - KK Lovcen Cetinje
tenis
22:00Lee/Hsieh - Leykina/Partaud
tenis
22:00Muller/Chang - In-Albon/Kung
tenis
22:00Alice Robbe - Laura Pigossi
diğer
22:15CAI Teruel - Lindemans Aalst
futbol
22:15Swieqi United - Sirens F.C.
futbol
22:15Vittoriosa Stars F.C. - San Gwann
futbol
22:15GO Audax U20 - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
basketbol
22:15Acireale U20 - Catania 2003 U20
diğer
22:30Bcc-Nep Castellana Grotte - VC Milano
diğer
22:30Katowice - KS Aluron Warta Zawiercie
diğer
22:30Pallavolo Modena - Karlovarsko
diğer
22:30Hypo Tirol - Trentino Volley
diğer
22:30Bergamo - Monini Spoleto
diğer
22:30VC Piacenza - Volley Reggio Emilia
diğer
22:30Mondovi - Catania
diğer
22:30Pallavolo Brescia - Videx Grottazzolina
futbol
22:30Sevilla FC - Athletic Bilbao
futbol
22:30USD Latte Dolce - ASD S.E.F. Sassari Torres 1903
futbol
22:30Cúcuta Deportivo - Deportivo Lara
futbol
22:30St Marys - Cork City F.C.
futbol
22:30Atletico Tacoronte - CD Tenerife II
futbol
22:30Manchego - Atlético Ibañés
basketbol
22:30Crailsheim Merlins - Basketball Loewen Braunschweig
basketbol
22:30Sidigas Avellino - Universidad Catolica de Murcia CB
basketbol
22:30JSF Nanterre - P.A.O.K. B.C.
basketbol
22:30Olimpija Ljubljana - BC Oostende
basketbol
22:30Virtus Acea Roma - Latina Basket
futbol
22:45Southampton - Derby County
futbol
22:45FC Crusaders II - Newry City II
futbol
22:45Warrenpoint Town F.C. II - FC Linfield II
futbol
22:45Merstham F.C. - Bishop's Stortford
futbol
22:45Edenderry Town - Leixlip United
basketbol
22:45Valencia BC - KK Crvena zvezda
diğer
23:00VC Sporting - Maliye Milli Piyango Ankara
futbol
23:00AS Saint-Étienne - Olympique de Marseille
futbol
23:00Dunbeholden - Mount Pleasant Academy
futbol
23:00Ards II - Cliftonville II
futbol
23:00Portmore United F.C. - Montego Bay United F.C.
futbol
23:00Liffey Wanderers - Portmarnock
basketbol
23:00CB Frascati - Alpha Omega
tenis
23:00Ricardo Rodriguez - Peter Bertran
tenis
23:00Nicolas Alvarez - Jesse Witten
tenis
23:00Nicolas Mejia - JanMagnus Johnson
tenis
23:00Mena/Sorgi - Bradley/Kirchheimer
tenis
23:00Adams/Chappell - Ambrozy/Ignat
tenis
23:00Webley-Smith/Shapatava - Sekulic/Talcott
futbol
23:15Knattspyrnufelag Akureyrar III - Dalvik Reynir
futbol
23:30CD Leganés - Real Madrid C.F.
futbol
23:30San Martin De Formosa - Crucero del Norte
basketbol
23:30Masters Carate U20 - Carugate U20
tenis
23:30Helene Scholsen - Alice Tubello
futbol
23:45C.D. Feirense - Sporting
basketbol
11:10Spartak Lyubertsy U15 - ShISP-Teplostroy Chelyabinsk U15Canlı
basketbol
11:00DUSSH Kandelya U14 - Olimpiyets Perm U14Canlı
basketbol
10:50Kosmos Samara U14 - Stary Gorodok U14Canlı
basketbol
13:05Akita Northern Happinets - Toyota Alvark Tokyo
basketbol
13:05Chiba Jets - Link Tochigi Brex
basketbol
13:05Toshiba Brave Thunders Kanagawa - Toyama Grouses
basketbol
13:05Rizing Fukuoka - Ryukyu Golden Kings Okinawa
basketbol
13:05Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Yokohama B-Corsairs
basketbol
13:05Osaka Evessa - Kyoto Hannaryz
basketbol
13:05Aisin Seahorses - Niigata Albirex BB
basketbol
13:05Shiga Lakestars - Mitsubishi Diamond Dolphins
basketbol
13:05Hitachi SunRockers - Levanga Hokkaido
basketbol
13:30Anyang KGC - Ulsan Mobis Phoebus
basketbol
13:30Sonic Boom KT - Seoul Samsung Thunders
basketbol
14:00Makati Skyscrapers - Rizal Crusaders
basketbol
14:00Phoenix Fuel Masters - Meralco Bolts
basketbol
14:00Shougang Beijing Ducks - Shanghai Dongfang Sharks
basketbol
14:30Mono Vampire - Westports Malaysia Dragons
basketbol
14:30Macau Black Bears - Hong Kong Eastern
basketbol
14:35Bayi Rockets - Zhejiang Lions
basketbol
14:35Foshan Long Lions - North Control Beijing BG
basketbol
15:00CLS Knights Surabaya - Formosa Dreamers
basketbol
15:00Altajbasket Barnaul - Elbrus Cherkessk
basketbol
16:00Bataan Risers - Navotas Clutch
basketbol
16:00Dinamo Magnitogorsk - Runa
basketbol
16:00Gomel Bölgesi - RCOP-SDUSHOR Tsmoki Minsk
basketbol
16:30Neftekhimik Tobolsk - BK Tambov
basketbol
17:00Khimki-Podmoscowie - Spartak Primorye
basketbol
17:00Titebi - Delta Marneuli
basketbol
17:30Al-Gharafa - Al-Arabi
basketbol
18:00Kupol-Rodniki - Zenit-Farm
basketbol
18:00BK BA Turība - Gulbenes Buki BJSS
basketbol
18:00AEK Larnaca B.C. - APOEL B.C.
basketbol
18:00Dynamo MGTU - Arsenal Tula
basketbol
18:00Lokomotiv-Kuban TSOP - BC Ryazan
basketbol
18:30Casavatore U20 - Cestistica Ischia U20
basketbol
18:30MBA Moskova - Kondrashina-Belova
basketbol
18:30Levallois Metropolitans U21 - Lyon Villeurbanne U21
basketbol
19:00BC Nizhny Novgorod - Banvit B.K.
basketbol
19:00BC UNICS - KK Cedevita
basketbol
19:00Long Island Nets - Grand Rapids Drive
basketbol
19:00Burevestnik - Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk
basketbol
19:00Balkan Botevgrad - BC Levski Sofia
basketbol
19:00BC Yambol - Academic Plovdiv
basketbol
19:30Al Ahli Sports Club Doha - Al Wakrah
basketbol
19:30Kouvot Kouvola - Helsinki Seagulls
basketbol
19:30Kataja Basket Club - Salon Vilpas Vikings
basketbol
19:30UU-Korihait Uusikaupunki - Lapuan Korikobrat
basketbol
19:30BC Spartak Pleven - Academic Sofia
basketbol
19:30BC Beroe Stara Zagora - BC Rilski Sportist
basketbol
19:45Al Manama - Al Riffa
basketbol
19:45Riga Ridzene - Madona
basketbol
20:00BC Lietuvos Rytas - Alba Berlin
basketbol
20:00Panevezys Lietkabelis - Brose Bamberg
basketbol
20:00BC Kalev Cramo - BK Valmiera
basketbol
20:00Tartu Ulikool Rock - BK VEF Rīga
basketbol
20:00BK Levicki Patrioti - Inter B Bratislava
basketbol
20:00KB Bashkimi Prizren - Teuta Durres
basketbol
20:00GLKS Nadarzyn - Radom II
basketbol
20:00SMS PZKosz Wladyslawowo - Ognivo Szczecin
basketbol
20:00US Monastir - Stade Nabeulien
basketbol
20:30BK Opava - Hapoel Holon
basketbol
20:30AEK Athens B.C. - JDA Dijon Bourgogne
basketbol
20:30WTK Anwil Włocławek - MHP Riesen Ludwigsburg
basketbol
20:30Wisconsin Herd - Erie BayHawks
basketbol
20:30Aarhus - Team FOG Næstved
basketbol
20:30Riga DSN - RTU Riga
basketbol
21:00BK Jēkabpils - Jūrmalas Sports
basketbol
21:00IK Eos - Helsingborg
basketbol
21:00Biofarm Suchy Las II - Decka Pelplin
basketbol
21:00KK Zadar - Bosco Zagreb
basketbol
21:00Gimle BBK Bergen - Fyllingen Bbk
basketbol
21:00KK Sutjeska Niksic - KK Vrsac
basketbol
21:00MZT Skopje - HKK Zrinjski HT Mostar
basketbol
21:00Rogaška Crystal - Dynamic
basketbol
21:04Uppsala Basket - Sodertalje Kings
basketbol
21:15Tartu Kalev/Estiko - Kohila/Elion/Webware
basketbol
21:30Fraport Skyliners Frankfurt - ASVEL Lyon-Villeurbanne
basketbol
21:30Flavio Pozzuoli U20 - Pro Cangiani U20
basketbol
21:30Stella Azzurra Viterbo - Fortitudo Pallacanestro Roma
basketbol
21:30BC Baunach - Schalke 04
basketbol
22:00Ratiopharm Ulm - PBC Lokomotiv Kuban
basketbol
22:00BBC Bayreuth - Virtus Granarolo Bologna
basketbol
22:00Polisportiva Stella U20 - Rimini Crabs U20
basketbol
22:00Asker Aliens BC - Kongsberg Miners
basketbol
22:00Andrezieux Boutheon ALS - Saint Vallier Basket Drome
basketbol
22:00Borac - KK Lovcen Cetinje
basketbol
22:15Acireale U20 - Catania 2003 U20
basketbol
22:30Crailsheim Merlins - Basketball Loewen Braunschweig
basketbol
22:30Sidigas Avellino - Universidad Catolica de Murcia CB
basketbol
22:30JSF Nanterre - P.A.O.K. B.C.
basketbol
22:30Olimpija Ljubljana - BC Oostende
basketbol
22:30Virtus Acea Roma - Latina Basket
basketbol
22:45Valencia BC - KK Crvena zvezda
basketbol
23:00CB Frascati - Alpha Omega
basketbol
23:30Masters Carate U20 - Carugate U20
futbol
11:15Ubon Ratchathani Rajabhat Üniversitesi - Asian Graduate CollegeCanlı
futbol
11:00Chulalongkorn Üniversitesi - Phetchaburi Rajabhat ÜniversitesiCanlı
futbol
11:00Rattana Bundit Üniversitesi - Dhurakij Pundit ÜniversitesiCanlı
futbol
12:30FC Hradec Králové - FC Graffin Vlašim
futbol
12:30FC Nitra - 1. SC Znojmo
futbol
13:00FK Mladá Boleslav - FC Vysočina Jihlava
futbol
13:00MFK Karviná - FK Fotbal Třinec
futbol
13:00RCD Mallorca - 1. FC Köln
futbol
13:00Taksony - Budaörsi SC
futbol
13:00AC Sparta Prague - Loko Vltavín
futbol
13:15Goa II - Bengaluru II
futbol
13:30Dreams II - Sun Pegasus FC II
futbol
13:30Ara - Hindustan F.C.
futbol
13:30Hoi King II - Guangzhou R&F F.C. II
futbol
13:30PFC Beroe Stara Zagora - Botev Galabovo
futbol
14:00Samut Sakhon F.C. - SCG Muangthong United FC
futbol
14:00MS Kfar Qasim - Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
futbol
14:00ACS UTA Batrana Doamna - Békéscsaba 1912 Előre SE
futbol
14:00Administration Police - Ushuru F.C.
futbol
14:00MFK Zemplín Michalovce - FK Slavoj Trebišov
futbol
14:00PFC Cherno More Varna - FC Chernomorets Balchik
futbol
14:00FC Spartak Moskova - Lokomotiv FK
futbol
14:30Esteghlal F.C. - Zob Ahan Isfahan F.C.
futbol
15:00Teplice - MAS Taborsko
futbol
15:00St. Josephs Youth - Fortune Sacco
futbol
15:00Boluspor - Galatasaray S.K.
futbol
15:00FK Varnsdorf - MFK Chrudim
futbol
15:00Kisumu All Stars - Kibera Black Stars
futbol
15:00Nairobi Stima - Thika United F.C.
futbol
15:00Bidco United - Wazito
futbol
15:00FK Senica - FK Dukla Banská Bystrica
futbol
15:00SFC Opava - 1. SK Prostějov
futbol
15:00ŠKF Sereď - Dunakanyar-Vác FC
futbol
15:00Győri ETO - Ceglédi VSE
futbol
15:00FSV Union Fürstenwalde - Berliner AK 07
futbol
15:00FK Shkëndija - FK Renova
futbol
15:00Army United F.C. - Malezya U23
futbol
15:00Coast Stima - Migori
futbol
15:00Eldoret Youth - Shabana
futbol
15:30Kitchee SC II - Yuen Long II
futbol
15:30Al-Washm - Ittihad FC
futbol
15:30Wisła Kraków - Wisła Sandomierz
futbol
15:30AC Horsens - FC Fredericia
futbol
15:30Southern District RSA II - Lee Man II
futbol
15:30Eastern Sports Club II - Woofoo Tai Po II
futbol
15:35Al-Raed - Al Ain FC
futbol
16:00Mbao - Singida United
futbol
16:00Ndanda FC - JCT Tanzania
futbol
16:00Ruvu Shooting - Azam FC
futbol
16:00Bul FC - Mbarara City
futbol
16:00Nkambi Coffee - SC Villa
futbol
16:00Gor Mahia F.C. - Nakumatt
futbol
16:00Avenir Sportif de Gabes - CS Sfaxien
futbol
16:00African Lyon - Kagera Sugar
futbol
16:00İtalya U19 - İspanya U19
futbol
16:00MFK Skalica - FC Spartak Trnava
futbol
16:00FC ViOn Zlaté Moravce - MFK Dubnica
futbol
16:00Free Stars - Bukedea
futbol
16:00Saunders - Super Sun
futbol
16:15Talanta - Green Commandos
futbol
16:30Kırgızistan - Filipinler
futbol
16:30Güney Kore - Çin
futbol
16:301.takımlar (goller) - 2.takımlar (goller)
futbol
16:30Viterbese Castrense - Reggina Calcio
futbol
16:30Yeni Malatyaspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor
futbol
16:30Aglianese - ASD Sporting Trestina
futbol
16:30ACV Scandicci ASD - A.C. Tuttocuoio 1957 San Miniato
futbol
16:30F.C. Aprilia - Trastevere Calcio ASD
futbol
16:30Vastese - Sangiustese
futbol
16:30A.S.D. Flaminia Civita Castellana - U.S. Latina Calcio
futbol
16:30Team Altamura - Nardo FK
futbol
16:30HNK Gorica - NK Krško
futbol
16:30AC Bastia Calcio 1924 - ASD San Gimignano Sport
futbol
16:30Étoile du Sahel - US Monastir
futbol
16:30NK Grobnican - NK Osijek
futbol
16:30Real Forte Querceta - A.C. Prato
futbol
16:30Real Giulianova SSD - Sammaurese
futbol
16:30SFF Atletico - SSD Albalonga Calcio
futbol
16:30Castiadas - Budoni Calcio
futbol
16:30Ghivizzano - ASD Seravezza Calcio
futbol
16:30ASD Savignanese - Jesina Calcio
futbol
16:30S.S.D. Massese - ASD Cannara
futbol
16:30SSD Viareggio 2014 - Montevarchi
futbol
17:00A.C. Cesena - Matelica
futbol
17:00A.S.D. Pineto Calcio - Forlì F.C.
futbol
17:00Anorthosis Famagusta FC - Enosis Neon Paralimni FC
futbol
17:00A.S. Avellino 1912 - Anzio Calcio 1924
futbol
17:00Austriya Wien - SC Wiener Neustadt
futbol
17:00FC St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden
futbol
17:00Al-Wehdat SC - Shabab Al Khaleel
futbol
17:30Portimonense S.C. - MSV Duisburg
futbol
17:30S.C. Olhanense - Servette FC
futbol
17:45Al Jahra SC Kuwait - Al Salibikhaet SC
futbol
17:45Kazma Sporting Club - Al Fahaheel
futbol
17:45Burgan Sports Club - Al-Salmiya SC
futbol
17:55Hajer Club - Al-Hilal FC
futbol
18:00S.L. Benfica II - Académico de Viseu FC
futbol
18:00Aris Limassol F.C. - AEP Paphos F.C.
futbol
18:00ASIL Lysi - Ermis Aradippou
futbol
18:00AC Omonia - Apollon Limassol
futbol
18:00FC Lausanne-Sport - Guizhou Renhe F.C.
futbol
18:00Niger Tornadoes - Rivers United
futbol
18:00Ratnam - Blue Star
futbol
18:00NK Maribor - Szombathelyi Haladás
futbol
18:00Al-Ahli Club Manama - Bahrain SK
futbol
18:00Al-Najma - East Riffa Club
futbol
18:00Mountain of Fire and Miracles - Kwara United F.C.
futbol
18:30İstanbul BFK - Hatayspor
futbol
19:00İran - Irak
futbol
19:00Vietnam - Yemen
futbol
19:00Panaderia Pulido - SD Tenisca
futbol
19:00NK Triglav Kranj - Roltek Dob
futbol
19:00ŠK Slovan Bratislava - Sigma Olomouc
futbol
19:00TJ Sokol Živanice - Dukla Prague
futbol
19:00NK Brinje Grosuplje - NK Domžale
futbol
19:00Górnik Zabrze - Anagennisi Dherynia
futbol
19:30Nea Salamis Famagusta FC - AEK Larnaca
futbol
19:30Jablonec - Jiskra Mseno
futbol
20:00Gudja United F.C. - Mqabba F.C.
futbol
20:00VfB Oldenburg - Sportfreunde Lotte
futbol
20:00Atletico Mineiro U20 - Volta Redonda U20
futbol
20:00SV Babelsberg 03 - International Leipzig
futbol
20:00Mochudi Centre Chiefs - Botswana Police XI
futbol
20:00Al Ramtha - That Ras Club
futbol
20:00Leithaprodersdorf - ASK/BSC Bruck Leitha
futbol
20:30Juventus F.C. - A.C. Milan
futbol
20:30Cape Town City - Free State Stars
futbol
20:30AmaZulu F.C. - Kaizer Chiefs F.C.
futbol
20:30Mamelodi Sundowns F.C. - Maritzburg United F.C.
futbol
20:30Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. - Hapoel Nazareth Illit FC
futbol
20:30Trabzonspor - Balıkesirspor
futbol
20:30Heerenveen U19 - Groningen,19 yaş altı
futbol
20:30FSV Optik Rathenow - FC Brandenburger Sud 05
futbol
20:30LAC-Inter - Favoritner AC
futbol
20:35FC Maardu - JK Nõmme Kalju
futbol
21:00AS Monaco FC - OGC Nice
futbol
21:00FC Nîmes Olympique - FC Nantes
futbol
21:00Toulouse FC - Lyon
futbol
21:00En Avant de Guingamp - Stade Rennais F.C.
futbol
21:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
21:00Furstenfeld - TSV Hartberg
futbol
21:00SC Fortuna Köln - Bonner SC
futbol
21:00FC Schalke 04 II - Schwarz-Weiß Essen
futbol
21:15Grenoble Foot 38 - RC Strasbourg
futbol
21:30Atletico Madrid - Girona FC
futbol
21:30Horst Emscher 08 - TuS Ennepetal
futbol
21:30Kriens - Sportclub Cham 1910
futbol
21:45Bnei Sakhnin F.C. - Maccabi Haifa F.C.
futbol
22:00Angostura FC - Aragua
futbol
22:00Floresta EC - Guarany de Sobral
futbol
22:00Leiknir Reykjavík - Íþróttafélag Reykjavíkur
futbol
22:00Leicester City U23 - Exeter City U23
futbol
22:15Swieqi United - Sirens F.C.
futbol
22:15Vittoriosa Stars F.C. - San Gwann
futbol
22:15GO Audax U20 - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
futbol
22:30Sevilla FC - Athletic Bilbao
futbol
22:30USD Latte Dolce - ASD S.E.F. Sassari Torres 1903
futbol
22:30Cúcuta Deportivo - Deportivo Lara
futbol
22:30St Marys - Cork City F.C.
futbol
22:30Atletico Tacoronte - CD Tenerife II
futbol
22:30Manchego - Atlético Ibañés
futbol
22:45Southampton - Derby County
futbol
22:45FC Crusaders II - Newry City II
futbol
22:45Warrenpoint Town F.C. II - FC Linfield II
futbol
22:45Merstham F.C. - Bishop's Stortford
futbol
22:45Edenderry Town - Leixlip United
futbol
23:00AS Saint-Étienne - Olympique de Marseille
futbol
23:00Dunbeholden - Mount Pleasant Academy
futbol
23:00Ards II - Cliftonville II
futbol
23:00Portmore United F.C. - Montego Bay United F.C.
futbol
23:00Liffey Wanderers - Portmarnock
futbol
23:15Knattspyrnufelag Akureyrar III - Dalvik Reynir
futbol
23:30CD Leganés - Real Madrid C.F.
futbol
23:30San Martin De Formosa - Crucero del Norte
futbol
23:45C.D. Feirense - Sporting
tenis
11:45Gleb Jakuba - Ivan SasikCanlı
tenis
12:00Julia Stamatova - Ayano Sonoda
tenis
12:00Ekaterina Ovcharenko - İpek Öz
tenis
12:30Matthew Ebden - Rafael Nadal
tenis
12:30Kaya Arinc - Maciej Rajski
tenis
12:30Ameur Ben Hassen - Adelchi Virgili
tenis
12:30Wiem Boubaker - Paula Kania
tenis
12:30Constantin Schmitz - Maksim Tikhomirov
tenis
12:30Jannik Sinner - Jonathan Mridha
tenis
12:30Boris Fassbender - Altuğ Çelikbilek
tenis
12:30Emiliano Maggioli - Aidan Mchugh
tenis
13:00Maria Sharapova - Rebecca Peterson
tenis
13:00Simone Roncalli - Antonio Massara
tenis
13:00Pol Martin Tiffon - Andrey Chepelev
tenis
13:00Dimitar Kuzmanov - Artem Dubrivnyy
tenis
13:00Tomas Machac - Evan Furness
tenis
13:00Ronan Joncour - Matteo Martineau
tenis
13:00Jeroen Vanneste - Pedro Vives Marcos
tenis
13:00Sergi Perez Contri - Vullnet Tashi
tenis
13:00Huixin Wang - Pol Toledo Bague
tenis
13:00Kanako Morisaki - Doğa Türkmen (TÜR)
tenis
13:30Michał Przysiężny - Tallon Griekspoor
tenis
13:30Melis Yasar - Sabina Shaydullina
tenis
13:30Casper Ruud - Raul Brancaccio
tenis
13:30Antoine Cornut-Chauvinc - Lucas Catarina
tenis
14:00Szabina Szlavikovics - İpek Soylu
tenis
14:00Julia Terziyska - Diana Martynov
tenis
14:00Anastasiya Komardina - Claudia Hoste Ferrer
tenis
14:00Natalia Orlova - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez
tenis
14:30Sergio Martos Gornes - Adil Kalyanpur
tenis
14:30Diep/Nikles - Hersey/Schubert
tenis
14:30Francisco Cerundolo - Rigele Te
tenis
14:30Moritz Thiem - Riccardo Bellotti
tenis
14:45Alberto Colas Sanchez - Benjamin Winter Lopez
tenis
15:00Peter Torebko - Uladzimir Ignatik
tenis
15:00Arends/Weissborn - Melzer/Polasek
tenis
15:00Alexander Ritschard - Sarp Agabigun
tenis
15:30Paul Woerner - Duje Kekez
tenis
15:30Klok/Orlov - Deschamps/Ernaelsteen
tenis
15:30Malesevic/Popovic - Doldan/Doldan
tenis
15:30Bua/Beslagic - Bronzetti/Moratelli
tenis
16:00Toledo Bague/Esteve Lobato - Martirosian/Fitzpatrick
tenis
16:00Vives Marcos/Lopez Montagud - Izquierdo/Mora
tenis
16:30Mesochoritou/Türkmen - Gumussoy/Sakellaridi
tenis
16:30Yasar/Mihail - Kawagishi/Kobayashi
tenis
16:30Zeynep Naz Öztürk - Stephanie Judith Visscher
tenis
16:30Kaichi Uchida - Arthur De Greef
tenis
17:00Riccardo Bonadio - Yannick Maden
tenis
17:30Nejedly/Roncalli - Brosset/Perchicot
tenis
17:30Erman/Oz - Sato/Sonoda
tenis
17:30Sanna/Tagliente - Demidova/Demidova
tenis
17:30Ulrikke Eikeri - Ashley Kratzer
tenis
17:30Irina Fetecau - Dia Evtimova
tenis
17:30Anna Bondar - Polina Leykina
tenis
17:30Salome Devidze - Daniela Seguel
tenis
18:00Karlovskiy/Khabibulin - Oliveira/Pel
tenis
18:00Visscher/Ovcharenko - Gai/Carbonaro
tenis
18:00Niels Lootsma - Hugo Voljacques
tenis
18:00Corentin Denolly - Constantin Bittoun Kouzmine
tenis
18:05Mick Lescure - Louis Lechevretel
tenis
18:30Giacalone/Kekez - Ritschard/Fawcett
tenis
18:30Nick Chappell - Gonzalo Escobar
tenis
18:30Sekou Bangoura - Strong Kirchheimer
tenis
18:30Junior Ore - Matej Vocel
tenis
19:00Skatov/Tashbulatov - Bilgin/Ergeneman
tenis
19:00Kong/Öztürk - Kulambayeva/Ma
tenis
19:00Monio/Ferrari - Ayap/Ehara
tenis
19:00Thiemo de Bakker - Benjamin Hassan
tenis
19:00Eleni Kordolaimi - Urszula Radwańska
tenis
19:00Ingrid Neel - Jule Niemeier
tenis
19:00Louisa Chirico - Caty McNally
tenis
19:00Ylena In-Albon - Katie Volynets
tenis
19:00Marie Benoit - Anna Danilina
tenis
19:00Verena Meliss - Jacqueline Cako
tenis
19:00Sarah-Rebecca Sekulic - Kelia Le Bihan
tenis
19:30Mikael Ymer - Zsombor Piros
tenis
19:30Michal Konecny - Arthur Rinderknech
tenis
19:30Gaston/Tabur - Added/Olivetti
tenis
20:30Roman Safiullin - Tobias Kamke
tenis
20:30Chiara Scholl - Grace Min
tenis
20:30Irene Burillo Escorihuela - Ann Li
tenis
20:30Haruna Arakawa - Luisa Stefani
tenis
20:30Anastasia Nefedova - Lara Salden
tenis
20:30Rasheeda Mcadoo - Natalia Siedliska
tenis
21:30Harrison Adams - Adrian Andreev
tenis
21:30Jose Olivares - Facundo Mena
tenis
21:30Reis Da Silva/Yamacita - Gomez/Ore
tenis
22:00Lee/Hsieh - Leykina/Partaud
tenis
22:00Muller/Chang - In-Albon/Kung
tenis
22:00Alice Robbe - Laura Pigossi
tenis
23:00Ricardo Rodriguez - Peter Bertran
tenis
23:00Nicolas Alvarez - Jesse Witten
tenis
23:00Nicolas Mejia - JanMagnus Johnson
tenis
23:00Mena/Sorgi - Bradley/Kirchheimer
tenis
23:00Adams/Chappell - Ambrozy/Ignat
tenis
23:00Webley-Smith/Shapatava - Sekulic/Talcott
tenis
23:30Helene Scholsen - Alice Tubello

Haberler

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendi

Galatasaray’ın Boluspor maçındaki kadrosu belirlendiGalatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Flor…

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde başarılı teknik direktor Fatih Terim’in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti. Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki […]

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasının son 16 turunda Boluspor deplasmanında oynayacağı yarınki maç için gerekli hazırlıklar tamamlandı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde başarılı teknik direktor Fatih Terim'in eşliğinde basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri sonrasında dar alanlarda gruplar şeklinde pas çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümü taktik çalışmalarıyla geçti.

Sarı-kırmızılı ekip, antrenman sonrasında yarınki karşılaşma için kara yolu üzerinden Bolu'ya doğru yola çıktı.

Bolusporla oynanacak maçın Galatasaray tarafından kaleci Muslera ve Asya Kupası maçlarından dolayı Yuto Nagatomo kadroda yer almadı.

Galatasaray - Boluspor karşılaşmasında Galatasaray takımında aşağıdaki oyuncular yer alacak;

  • Mariano Filho
  • Maicon Roque
  • Ahmet Çalık
  • Selçuk İnan
  • Younes Belhanda
  • Sinan Gümüş
  • Batuhan Şen
  • İsmail Çipe
  • Martin Linnes
  • Ryan Donk
  • Badou Ndiaye
  • Ömer Bayram
  • Henry Onyekuru
  • Fernando Reges
  • Yunus Akgün
  • Atalay Babacan
  • Gökay Güney
  • Ozan Kabak
  • Celil Yüksel
  • Muğdat Çelik
  • Sofiane Feghouli